reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Moj brzuch wydaje mi sie tez malutki a mały wazy sobie dobrze, nawet ciut wiecej niz na 29 tydzień :D Nie wiem od czego to zależy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kotuska bardzo ładny wózek :) Super kolor.
Milena, śliczny i zgrabny brzuszek. A ja się martwiłam swoją wagą - u mnie będzie chyba podobnie jak u Ciebie z tyciem i brzuszkiem. W szpitalu dziewczyny śmiały się ze mnie, że wyglądam jakbym więcej się najadła, bo brzuch nie wygląda na 7 miesiąc :sorry:
 
Liska a ty gdzie ukryłaś swój brzuś?? No ślicznie ;-)
Ja mam wydaje mi sie że mega piłkę a na wadze tylko 11 kg na plusie, wiec mam nadzieje ze szybciutko wróce do swojej wagi sprzed ciąży. Tylko później bedzie zwisać skóra. Ciekawe czy ćwiczenia pomogą na taką skóre?
 
gizas bardzo się cieszę, że dołączyłaś na forum. Może i najmłodsza ciążowo jesteś, ale jeszcze nie dawno to ja byłam na końcu i zamykałam listę, jak widać trochę już się nazbierało.
liskka bardzo zgrabny brzuszek masz :tak: tak zauważyłam że ja pośród majówek mam największy :sorry:
a powiedzcie ile kupujecie staników do karmienia i koszul, ja na razie po jednej rzeczy mam, ale ze stanikiem pani w sklepie kazała się chwile wstrzymać bo jeszcze piersi urosną, ale w razie w swojemu m pokazałam sklep- tak żeby miał na uwadze jakby co :tak:
anulla a ty jak trafiłaś do szpitala to gdzie cię bolało ? ostry to był ból ? bo ja znowu coś nie tak zaczynam się czuć- mam nadzieje że to chwilowe,
 
Dziewczynki zaczelam odczuwac od ponad godzinki skurcze co 10-13 min,twajace ok 30 sek. Chyba cos zaczyna sie dziac albo falszywy alarm. Bol dosyc mocny w porownaniu do tego co bywalo wczesniej. Nie chce sie jeszcze nakrecac ale mam nadzieje ze to to :-) . Ide sie wykapac wrazie czego:sorry:
 
Montana kciuki za szybki i bezbolesny porod.

Dziewczyny sliczne brzuszki macie :-) cieszcie sie bo pozniej bedzie Wam brakowac.

Kotuska fura super ja kocham groszki kropki itp :-)
 
milena ja to bym mogła non stop staniki kupować- tak fajnie się prezentują na "piersiach ciążowych" ;-)
kotuska wózek pierwsza klasa, ogólnie to ja dopiero końcem kwietnia kupie ale już powoli oglądam się a twój utkwił mi w pamięci :-)
montana kciuki zaciśnięte, żeby szybko poszło i w końcu utulisz swoje maleństwo
 
reklama
Gizas witamy na odpowiednim watku :)

Kotuska wozek rzeczywiscie bardzo ladny. Kompletuj wyprawke bo nie znasz dnia ani godziny ;)

Smerfeta tez slyszalam, ze ten paciorkowiec to nic wielkiego, wazne, zeby wiedziec, ze sie go ma. A dzisiaj lepiej juz sie czujesz?

Milena malutki brzuszek masz jak na 34 tc.

Liskka ja mialam taki brzuch przed ciaza ;)

Montana mega kciukasy za szybki i bezproblemowy porod.
 
Do góry