reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasik, śliczny brzusio :)

Smerfeta, mój mąż powiedział od razu że dopóki zdrowa Zosia w domu nie będzie to on nie będzie stawiać ... dlatego tak ;)
Pamietam jak mój brat 3 dni pił jak mu się pierwszy syn urodził :) na szczęście mój mąż z tych nie pijacych ;)
 
reklama
Smerfeta brzuszek chyba jednak jest spory bo ostatnio pani w banku wziela nr do M bo jak sie wyrazila ja juz jestem na wylocie ;) Od 3 tygodni waga chyba stoi, ewentualnie 1 kg do przodu.
 
Kikifish az mi sie łezka zakręcila w oku kochana jak napisałaś o serduszku :) niech ten cud trwa a potem da ci popalić i bedziesz chciała aby szybko sie wyprowadził z domq :)
Kasik masz piękny brzuszek kochana , twoje niby dodatkowe kg chyba wyparowały :)

Dziewczynki nie napis ze teraz wam
Jak poród i w ogóle bo ciezko mi z telefonu .
Niestety Franus nie okazał sie grzecznym dzieckiem po porodzie , tzn jest grzeczny cichy, niestety nie unikniemy żółtaczka niemowlęcej , walczyliśmy dZielnie , tzn matka bo od wczoraj rana i cała noc spał koło
Mnie na takim
Specjalnym
Podkladzie podgrzewajacym cos jak inkubator o pilnowałam go by nie ściągnął sobie opaski z oczu (trauma bo kolega był wcześniakiem i leżał w inkubatorze pod takim
Światłem bez opaski i jest niewidomy wiec trzęsę sie nad naszą myszką jak nie wiem co) a na dodatek musimy sie karmić co 2 h bo spadł z wagi juz 300g a to wiecej niz 10% ;( całe szczęście ze zaczęło sie to rozwijać w szpitalu a nie jak wyszliśmy bo inaczej zostałby sam na intensywnej terapii a tak to siedzę z nim w szpitalu, chociaz cierpimy odbydwoje , niestety naciera i pozszywana jestem, ale M kupił mi juz w ramach prezentu imieninowego koło poduszkę do siedzenia / jest boska :) bo tak to juz biodra bolą od lezenia na bokach :p
Powiem tak ZOP jest BOSKI !!!!!!!
Wiecej szczegółów jak wrócimy do domq i odpoczne bo czuwanie cała noc nad panem myszką jest wykańczające :) na szczęście w dzien M pilnuje zeby opaska mu nie spadła z oczu to mam 1,5 zeby sie przespać :)
Mamy sale 1 osobowa wiec o tyle większy komfort psychiczny :) myszka w inkubatorze obok mnie sali , jest cudowny, śliczny , cała rodzina za nim szaleje :)

Buziaki kochane i zycze latwego porodu :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1423410150.398298.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1423410170.167873.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1423410190.866563.jpg
Moje małe chude nóżki :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423410150.398298.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423410150.398298.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 55
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423410170.167873.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423410170.167873.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 58
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423410190.866563.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423410190.866563.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 55
Genna przecudowny okruszek :zawstydzona/y:. No a z żółtaczka to niestety dużo dzieci to przechodzi. A co do wagi nadrobicie jeszcze, moze trzeba bedzie mm dokarmiac. Ale najwazniejsze ze masz go juz przy sobie.

Kasik brzusio ładniutki, a ty to kłamczuszka :-p,bo niby gdzie ten wielki brzuch i te kg o ktorych piszesz.
 
Genna ale chudzinka z Frania ale przy takim wzroscie i tak malej wadze tak sobie go wyobrazalam :)

Lisska moj synek imie chyba odziedziczy po moim M bo juz mowie do niego Junior ;)

Dziewczyny zrobie wieczorem zdjecie w leginsach to zobaczycie, ze brzuchol ogromny. Wracamy z kina, byl tez obiadzik w chinskiej wiec niedziele milo spedzilismy.
 
Genna ale Franiu sliczny chudziaszek. Cudo! &&&&&& żeby szybko przybywał na wadze, pozbył sie żółtaczki i żebyście do domku juz wychodzili.

Kikifish gratuluje serduszka. Czekamy tutaj na Ciebie. :tak:

Kasik slicznie wygladasz.

Madzia ale sie znowu usmialam z tych papierosow. Haha! Ty to nałogowy palacz jestes!

U nas leniwa niedziela, bo brat był u nas od piatku, wiec teraz sie lenimy po imprezowaniu:)
 
Kasik36, hehe u nas tez J ale to dłuższa historia juz .

Genna, śliczny Franio , kochane ma nóżki , napewno szybko nadrobi wage i wyjdziecie do domku .
 
reklama
Kikifish gratuluje serduszka.
1zIggET8dLQXapoHBAA7


Kasik slicznie wygladasz. :tak:

Genna - uroczy twoj synus :tak:trzymajcie sie tam!
 
Do góry