reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

jestem juz!
wiec tak: jeden pecherzyk wielkosci 1,09cm ma zarodek 2,2mm i leciutko robi piku piku ;-)
drugi pecherzyk jest wielkosci 3mm i nie ma zarodka..

Wiec pani dr stwierdzila jedno malenstwo , wzorowe , okraglutkie piekne ;-)
Za tydzien wizyta co tam z serduszkiem :-)
 
reklama
sznurki to super że widziałaś maluszka:-)

i ja mam dziś dobry dzień, moje maleństwo dziś po raz pierwszy dało o sobie znać, leżałam sobie spokojnie a ono do mnie puk puk:-D
 
super dorex! prawda ze to piekne uczucie? nieporownywalne do niczego innego :)
sznurki, to teraz trzymamy kciuki za serduszko :) zobaczysz, to tylko na poczatku tak czas sie wlecze, pozniej sama nie wiesz jak to mozliwe ze juz w polowie jestes :)
 
sznurki gratulacje, super, że widziałaś maluszka i już mu serduszko biło, za tydzień to już mocno będzie piku piku :-)

dorex zazdroszczę :-), teraz to już codziennie maluch będzie o sobie dawał znać
 
sznurki to moze ten drugi dogoni pierwszego i na nastepnym usg juz beda dwa puk, puk, hm?
Madzialenak no strasznie leci, ale cieszę się, już bym chciała maj! A ty na kiedy masz termin????

A mi się dziś śniło, że jadłam ciasto francuskie...i też mam straszną chęć.

No na 16.00 jadę na wizytę, odpindrzyłam się jakbym nie wiem co miała robić;-), ale tak jakoś chciałam ładnie wyglądać, dla samopoczucia. Może po to, żeby czuć się mniej źle, jak znów mnie o*******i za wagę:angry:

A słuchajcie mam taką głupią sprawę, otóż wczoraj jak się wypróżniałam, chyba się za mocno napinałam i brzuch mi stwardniał jak nie wiem i chyba mała jakoś się przesunęła i w ogóle się nie mogłam na lewej stronie położyć, bo tak mnie bolało z prawej strony, jakby kopała w jajnik. Myślicie, że takie parcie może mieć jakiś mocno zły wpływ?
 
Ostatnia edycja:
Pani dr powiedziala, ze juz raczej nie..
wiesz sa dwa pecherzyki
jede ma 1cm a drugi 3mm wiec juz raczej nie dogoni..
to jest przelom 4-5 tydzien.. Wiec niestety ten jeden byl slabszy..

wiecie co my wybralismy przy transferze opcje naciecia otoczki jednego maluszka i moze dzieki temu jeden maluszek sie rozwija.. A drugi jest slabiutki :-(
 
Aisha ja jeszcze nie mam terminu, dopiero na pierwsze usg idę potwierdzić obecność pęcherzyka ciążowego, tak bardzo się boję czy on tam będzie ??
Dużo przybyło Ci już na wadze??

Sznurki
a jaki był u Was problem??
 
reklama
Aisha szczupłe osoby zawsze troszkę więcej przybierają na wadze, nie wiem jakiej jesteś budowy, ale może dlatego, że za mało ważyłaś przed ciążą.
 
Do góry