reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wow - Szarlotko! A to Ci się udało :) Gratulacje :-)

he, he - Kretowianko, no właśnie - w końcu w moim wieku, moja ciotka została babcią :-) W średniowieczu byłabym już w starszyźnie plemiennej :-)
 
reklama
Misia, Kretowinko - no to trafiłyście na teściowe z kawałów :-) Podobno najllepsza teściowa jest na 102 - 100 m od domu i 2 m pod ziemią ;-) My z emkiem mamy teściowe na 150 - 150 km od domu i jak już przyjedziemy w odwiedziny to nikt nam nie marudzi:-)
 
szarlotko jasne ze pamietamy!:) U mnie dzis ok, nic się nie dzieje szczególnego. Odpoczywam. Miłego dnia! Czekam na jutrzejszą wizytę :) Mam nadzieję, ze potwierdzi się na 100%, że w brzucholu córa :) no i ze te nieszczesne wody są ok.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie zerknęłam, czy aby Sznurki już nie zamieściła jakiejś relacji. Jak tam??? Dwójka???
Coleta - co z Tobą. Od czasu do czasu myślę o tym, jak taką podróż daleką zniosłaś.
Ja dziś wsiadłam do autka i po owoce pojechałam i na pocztę i do banku. Tu u nas na osiedlu, ale zniosłam to dobrze. Zacznę więc powoli zwiększać promień i czas wyjazdów. Może od 10 stycznia wrócę do pracy.
 
Witam Dziewczyny

Postanowiłam do Was dołączyć :-) Z częścią z Was już znamy się z forum "kto po in vitro"
Ja na razie badałam betę, która ładnie wzrasta :-) ostatnia wczorajsza 17 dpt wynosiła 510.
Miałam transfer w dniu 10.12 2 niespełna 3 dniowych zarodków 8 blastocyst i 9 blastocyst. W poniedziałek 31.12 o godz. 9 mam pierwsze podglądanie pęcherzyka :-)
Do wczoraj dość mocno mnie kuło i ciągnęło z lewej strony w macicy a w dniu dzisiejszym ciągnęło w dole brzucha jak na @, mam nadzieję, że małpa nie przyjdzie. Denerwuję się trochę tymi bólami, czy Wy także miałyście podobnie??
 
reklama
WOW! Witaj madzialenek!!!
Ja miałam takie pobolewania. Teraz mi przeszły - nie wiem czy dlatego, że dużo odpoczywam, czy też dlatego, że po prostu przechodzą z czasem. Ja czułam kłucie po prawej stronie. Myślę, że tam się właśnie nasze maluchy wgryzają, ale nie dopytałam nikogo mądrego.

Zrobiłam dziś wstępna rezerwację do ... żłobka. Na za rok :-) U nas ponoć tak trzeba :-)
 
Do góry