reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witaj Madzialenak!!!!! SUuuuper - grtuluję Ci serdecznie - ale udana końcówka roku :) Dawaj znać jak po wizycie :)

Aisha - powodzenia na wizycie - dawaj znać jak się mają maluszki :)
Sznurki - jak tam u Ciebie?

Co do teściowej....to ja mam taką z kawałów (choć uważa że jest najlepszą teściową na świecie). Już mi zapowiedziała ze 2 tyg.urlopu weźmie po moim porodzie - żeby pomagać....wrrrr....już mnie wnerwia...będę musiała ją ustawić na jej miejscu żeby mi się nie wtrącała...

Dziewczyny - macie jakąś metodę na zaparcia? Oprócz picia wody, jedzenia pełnoziarnistych, warzyw i suszonych owoców??
 
reklama
Różyczka ja na zaparcia jem ogórki kiszone. Na mnie nie działają zwykle sposoby. A woda to u mnie idzie litrami. Potrafię 1,5l w 30min wypić.

Sznurki nie trzymaj nas w nerwach...
 
Kretowinka - a powinnam najpierw z lekarzem skonsultować używanie tych czopków? Może bym spróbowała....
Ogórki kiszone to ja jem - ale nie działają niestety w ten sposób...i piję minimum 2 l wody dziennie plus herbatki...
 
Misia moja koleżanka z pracy jak tylko dowiedziała się, że jest w ciąży zapisała się do żłobka w Gdańsku, mały skończył już 5 m-cy, za m-c koleżanka wraca do pracy i niestety oddaje małego do żłobka prywatnego, powiedziano jej, że może we wrześniu Mikołaj załapie się do państwówki. To jakaś paranoja.
 
No to jutro do apteki pójdę (albo męża wyślę :p ) i wypróbuję...
Już się doczekać nie mogę pierwszych ruchów dzieci...i wizyty na usg...jakoś czas się wlecze - choć z drugiej strony już 13tc! Zaraz 4ty miesiąc się zacznie...i II trymestr... Niby się czas wlecze - ale i leci szybko :p

Kęgosłup mi zaczyna doskwierać i coraz mniej wygodnie mi się śpi - co to będzie za 2-3 miesiące...? A brzuszek rośnie z dnia na dzień :)
 
Różyczko u mnie jedna maluszka jest:) Dam znać na pewno. Ja na zaparcia, hm kawa zbożowa z mlekiem i mięta i jakoś to idzie.

A mnie moja królewna dziś pięknie 3 razy kopnęła :)

Madzialenak pewnie, że kojarzę! Super! wielkie gratulacje! :)) Ból i ciągnięcia są normalne, mnie nawet mocno bolało, że brałam no spę i zobacz już 20 tydzień leci :-), aż ciężko uwierzyć ;-)
 
Różyczko - ja czopki stosowałam u córki jak była mała - więc na pewno możesz się nie bać. Zabawnie było, jak jechaliśmy do Bułgarii na wakacje - bo my bez tych czopków żyć nie mogliśmy. A jak je przewieźć w takie upały? I jak wytłumaczyć Pani Bułgarce w aptece na migi, że chcemy kupić czopki??? :-)
Ale ktos nam podpowiedział, żeby nazwę po łacinie z opakowania spisać.
 
reklama
Do góry