reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Witajcie....
Święta, Święta i po Świętach....najadłam się przeokropnie...
Jutro na wagę stanę bo dzisiaj sobie lekki dzień chce zrobić i się ciut oczyścić :)
Brzuch mi z dnia na dzień wyskakuje coraz większy :)
Aisha - co tam u Ciebie? Ja na Twoim miejscu pojechałabym na wszelki wypadek do lekarza...Dawaj znać koniecznie!
 
Witajcie po świętach babeczki. Ja swoją wagę sprawdzę dopiero po powrocie do domu. Na razie dalej siedzimy rodzicom na głowach. Mnie wczoraj dopadło jakieś choróbsko - okropny ból gardła i kaszel. Zastosowałam wszystkie znane mi domowe sposoby i nic. Więc dziś do lekarza żeby osłuchał oskrzela i looknął w gardło. Najbardziej martwi mnie kaszel, bo Zuzię telepie i biedactwo wczoraj cały dzień kopała.
Aisha kobitko - zasuwaj do lekarza, a potem pisz nam tu co i jak.
 
Misia - to i u mnie w sumie prawidłowo....ok 1,5-2 kg. Zależy od dnia...
Mam straszne problemy z zaparciami...robię wszystko żeby ich nie mieć ale bez skutku w sumie - i owsiankę i otręby jem, warzyw całą kupę, dużo wody piję - 2l dziennie samej wody plus jakaś herbatka, mięta czasami.... Sok sama robie z jabłek i marchewki...i nic :/
Lilionka - mi płukanie gardła szałwią pomogło na ból - ale jak jest kaszel to lepiej iść do lekarza... Kuruj się :)

Ja dzisiaj mam w planie cały dzień leniuchować - w pizamie i szlafroku :)) Należy mi się po tych intensywnych dniach :)
 
no hej, jestem. Dzis juz nie boli, ale boje sie ruszac doslownie...bylam w szpitalu, zrobili usg, ekg i krew- nic nie wskazywalo na cos wienocwego- na szczescie! Z Madziulą tez wszystko ok! Lekarz powiedzial ze to neuralgia nerwu przy kregoslupie piersiowym i do tego mam niemiarowy oddech ale taka moja juz fizjologia. Tylko paracetamol kazal brac i sie meczyc, niestety te bole moga powracac. A od czego? hm albo od tego ze sie ostatnio mocno posliznelam i ostro mna szarpnelo albo od za dlugiego siedzenia, nie dowiem sie w sumie. Moze i przez zle spanie, a cholera wie. Najwazniejsze ze juz jest ok. Maz byl dzielny, przyjal tonę tuszu do rzęs na swoją koszulę :)
 
No to nas troche Aisha nastraszyłaś... Ja dziś podejmuję próbe pojechania z córką na urodziny i na zakupy. Na wszelki wypadek pojadę taxi. Boję się trochę jazdy samochodem.
Pozdrowionka
 
Właśnie wróciłam od lekarza - wirusowe zapalenie gardła :-( antybiotyk dostałam gdyby coś się pogorszyło. A na razie tylko syropek, domowe specyfiki i certutin. I leżymy. zastanawiam się czy wizyty po Nowym Roku nie przyśpieszyć, bo mam termin na 7. Ale zobaczymy.
 
reklama
ojej, ale nas Aisha zestresowalas! ciesze sie ze juz jest wszystko pod kontrola! dbaj o siebie i chuchaj i dmuchaj ;-)
Lilonko, ty tez sie nie postaralas! tak sie rozchorowac, a fuj! a tak na serio- trzymam kciuki za to, zeby sie polepszylo, i zebys anytbiotyku nie musiala brac. ja na gardlo biore tantum verde w sprayu, bardzo szybko dziala i naprawde 'robi robótkę'.
a moja wysypka utemperowana zostala decubalem, to balsam dermatologiczny z apteki, przepisala mi go dermatolog, pomogl bardzo szybko.

swieta, swieta i po swietach.. a w domu nareszcie spokoj, goscie sie rozeszli i mamy domek dla siebie. ale mam jeszcze zalegle tlumaczenie, ktore musze do jutra skonczyc i tak wlasnie nad nim pracuje jak widac, hehe- siedze na forum i odrabiam zaleglosci ;-)
 
Do góry