reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
dorex no to świetnie :)

A ja wczoraj dostałam najpiękniejszy prezent jaki mogłam sobie wymarzyć na gwiazdkę- solidnego kopniaka od mojej małej córeczki! :D :) to raczej nie mogły być jelita, bo aż brzuch się podniósł, bulgotki coraz bardziej wyczuwalne, ależ się cieszę! Oby tak dalej!
 
Aisha, super!
Ja przyznam szczerze, że nie mogę się doczekać....
A z tematów kulinarnych dziś u mnie produkcja śledzi - 3 rodzaje w tym roku wymyśliłam :-)
 
Dziś przeczytałam w Twoim Stylu o olimpijce z Malezji, która strzelała z karabinku w ósmym miesiącu ciąży i przed każdym strzałem modliła się, żeby córeczka nie zaczęła kopać :-)

My dziś cały dzień mamy akcję wieszania lampek na domu, dmuchania bałwanów itp. :-) A. zmarznięty jak nie wiem co, ale dom udekorowany :-)

Korzystając z okazji, chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Bogatego Gwiazdora i wiele spokoju i radości. W przyszłym roku nasze Święta będą już zupełnie inne, na pewno jeszcze dużo radośniejsze i pewnie o wiele mniej spokojne :-) Ale dla konika na biegunach pod choinką warto zrezygnować z tego spokoju, który mamy jeszcze w tym roku ;-) No i tak sobie myślę, że te Święta są o tyle wyjątkowe, że jak nigdy możemy się objadać bez wyrzutów sumienia :-)
 
Witajcie :))
Aisha - super prezencik na święta :)))) Powiem Ci szczerze że tak po cichu marzyłam żeby i mi się taki prezencik trafił - ale za wcześnie jeszcze... :)
Sznurki - te święta będą wyjątkowe dla wszystkich ciężaróweczek - bardzo się cieszę że Wam się udało - podzielicie się tą informacją w święta z rodziną? Czy już wiedzą?

A ja ciężką noc miałam...brzuch mnie bolał jak na @...nadal pobolewa....nospe biorę i czekam aż przejdzie... Ale boję się żeby nic złego się nie stało :/
 
reklama
Do góry