reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Różyczko - u mnie obwód 94-95 cm :tak: A płeć była przy okazji prenatalnych. Ginek ma spore doświadczenie w tym temacie i chyba niezłe usg.

Aisha - u mojej teściowej podobne naczynie na sałatkę zwaną przeze mnie komunistyczną :-)

Szunrki - witamy w gronie ciężarówek:tak:

Dorex - gratuluję córuchny :-)
 
reklama
dorex3 gratuluje gratuluje!! Ja marze o coreczce..

misia1974 myslisz, ze mam niezle wyniki ? To mnie cieszy :-)

aisha narobilas mi apetytu! Wyslalam smskiem liste zakupow Mezowi i jutro robie salatke!! Oczywiscie mniej hihi ale sprobuje z jabluszkiem, nigdy tak nie robilam.
 
Ja też zrobię sałatkę :-/ Ech.... Aisha... Proszę - nie wysyłaj tylko zdjęć ciast, bo ja muszę trochę zadbać o linię :-)

Co do ciast, to my chyba rano pojedziemy wcześnie kupić coś na Święta, bo potem będą kolejki, że szkoda gadać. My tu w Bydgoszczy to zagłębie świetnych cukierni na szczęście. Ubóstwiam piec ciasta, kocham mojego murzynka i sernik i piernik i szarlotkę, ale przy moich mdłościach pieczenie nie wchodzi w grę.

Sznurki - nigdy chyba jeszcze nie widziałam tak niezłych wyników jak Twoje. Ty chyba urodziłaś się, żeby rodzić dzieci :-)
 
Dorex gratuluję serdecznie cipuchny :D witaj w gronie! imię masz? U nas chyba Magda, hm, tzn narazie na tym etapie stoimy:) Dorex to też czekam na wieści jak sałatka smakowała. Ależ Was zmobilizowałam, hihi!

Misia wybacz;) Wpadaj to Cię poczęstuję jak będzie gotowa! A, co do ciast to podziwiam, ja noga ;)

sznurki no my zawsze jablka reneta dajemy, ale nie jakoś super dużo właśnie. Daj znać jak wyszła!

Kretowinka no krojenie plus przyprawianie plus mieszanie (strasznie ręka boli) to jakieś 3-4h. Potem często braknie na Sylwestra...zawsze robimy i mówimy, że jak się w Święta nie zje, to zostanie na Nowy Rok...ale wychodzi różnie ;)

Ciast nie wstawiam, bo kupuję gotowe, w tym roku to tak: karmelowe, babka cytrynowa, makowiec, 3 rodzaje sernika, toffi i comber :D

Samych pierożków zrobiłam ponad 100sztuk! :)
Dziś jeszcze mąż pieczeń zrobi i wsio! U nas zawsze jakoś tak dużo, jeszcze 3 lata temu, zawsze było na Świętach 12 osób, w tym roku będzie 9, no i ja liczona podwójnie, hihi.

Wczoraj kurcze jadłam zdrowo i mało, kurde wiecie jaka wieczorem byłam głodna??? :( ale poszłam spać, nic nie zjadłam. Rano obudziłam się z wilczym apetytem, ale też nie zjadłam jakoś dużo, zobaczymy czy to coś pomoże z zatrzymaniem tej wagi. BMI wskazuje, że już mam nadwagę:szok:, a przed ciążą miałam wagę idealną.
 
Ja dziś kupiłam ciasto. Na szczęście do zrobienia mam tylko zupę grzybową, bo reszta rodzice poprzynoszą.
Wczoraj jakoś nic mi do jedzenia nie odpowiadało, nie miałam, czym tych mdłości złagodzić - normalnie łzy mi płynęły.
Ale zanotowałam sukces - kupiłam mojej rodzinie na sukces weekendowy wyjazd w ferie do spa. W ofercie jest spa dla dzieci z poradą kosmetyczki (prezent dla córki), kapiel w winie (prezent dl A) i spa dla ciężarnych (prezent dla mnie). W tym roku nie zabierzemy córki nigdzie dalej w ferie, a to akurat 100 km od domu. Myślę, że super trafiłam i wszyscy będą szczęśliwi :- ) A jednocześnie mam wyjazd na ferie załatwiony.
 
misia
super prezent masz dla rodzinki! Ferie w spa- rewelacja!
a ciacho gdzie kupilas? Ja dzis tak sobie pomyslalam czy w pn jeszcze dostane sernik..
Bo chcialam sama robic, ale podbrzusze tak mnie ciagnie.. Cholerka! A mialam w planach makowiec i paszteciki z grzybami..
Od rana robie bigos z 5kg kapustki i wlasnie czuje, ze musze odpoczac, za duzo sie schylam, dzwigam i mam wynik..
Mam jeszcze pytanie do ciebie, bo zapomnialam sprawdzic- czy w bizielu zrobie betke w niedziele??
 
reklama
Ja robiłam tam betę w niedzielę. I to o 7.00 rano.
Ciasto kupiliśmy u Sowy - jeździmy do Białych Błót, bo tam w sumie nawet kolejki nie było. Były serniki, ale nie taki wybór jak zwykle, bo przed świętami robią mniej rodzajów ciast. Ja kupiłam torcik sernikowy taki z masą orzechowo-tofii na górze. No i oczywiście makowiec i jabłecznik. Więcej nie kupowałam, bo my mamy szafę słodyczy (prezenty od różnych firm), a w święta idziemy się dokarmiać do rodziców.
Nie wiem też, czy córka nie wpadnie na pomysł, by chodzić po kolędzie - w zeszłym roku przebrała się z innymi dziećmi z ulicy i w ciągu godziny na "Wśród nocnej ciszy" ona sama dorobiła się kilku reklamówek słodyczy. Podejrzewam, że w tym roku też spróbują :-)
 
Do góry