reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Widzę że wszystkim marzy się więcej niż jedno dziecko ;)
My mamy 3 mrozaczki i mam zamiar po nie wracać najlepiej co 2 lata ;) Raptem wczoraj z mężem o tym rozmawialiśmy :)
 
reklama
Dziewczyny a na morfologie trzeba isc koniecznie naczczo? Chce jutro sobie zrobic a mam jeszcze dwie sprawy do zalatwienia od razu na miescie a nie wytrzymam tyle bez jedzenia ? :)

Orientujecie sie jak jest w GAMECIE GDYNIA z programem rządowym ivf - chodzi mi konkretnie do kiedy są mrożone Śnieżynki za darmo? Do końca 2015 czy do czerwca 2016?
Ja mam mieć cc około 20lutego, a tez bym chciała jeszcze skorzystać z programu ministralnego a nie wiem czy bedzie nas stac aby oplacac kolejne lata mrożenia, chcialabym jeszcze choc jedna moc zabrac ze soba :(

Anulla ja chcialam zamowic pościel dla Kubusia na świeta, ale tez się zastanawiam czy będziemy korzystac z poduszki i kołderki? czy nie lepiej kupic otulacz lub spiworek... Naprawdę sama nie wiem...
 
Ewcia nie ma jednego sposobu. Ja przechodziłam 4 programy, udało się, kiedy miałam ustalony plan działania, co jeśli i tym razem nie byłoby zagnieżdżenia.
Przez pierwsze dni po transferze (4-7) właściwie nic nie robiłam, polegiwałam, relaksowałam się, ograniczyłam komórkę i komputer (ze względu na fale), zdrowe jedzenie, tłuste ryby morskie, dużo wody. Modliłam się. Kupiliśmy prezent dla naszych maleństw i rozmawialiśmy z nimi. Nie brałam gorących kąpieli, nie dźwigałam, nie denerwowałam się.
 
Syllka, pytałam dr o to na mojej ostatniej wizycie w klinice. Powiedział że do końca trwania programu na pewno za darmo a później się okaże ale niby z pierwszych ustaleń też za darmo. Byłam w szoku że jest taka możliwość i jakoś nie chce mi się w to wierzyć.
 
Magda jakby faktycznie tak było to super ale tez jakos mi się nie chce wierzyc ze jakby przedluzyli program rzadowy to dalej by bylo za free... Chyba, że liczą na wyż demograficzny :)
 
Witam Dziewczyny :)
Jesli ktoras z Was ma pozostałosci lekow po in vitro z chcecia odkupię CETROTIDE LUB ORGALUTRAN , dokładnie potrzebuje 2 szt.
Z gory dziekuje i w razie W czekam na PW :) Pozdrawiam
 
Magda, Sylka jak nie zapomnę to na następnej wizycie zapytam o to doktora W. Na mnie też czeka jeden mrozaczek i też ostatnio myślałam o tym jak długo NFZ będzie opłacał program, ale w razie co, nawet zadluze się byleby tylko móc wrócić po niego
 
reklama
Do góry