reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ona, ogromne kciuki za jutro ;)

Ja wczoraj się narobilam jak głupia. Pranie, wieszanie, prasowanie, układanie. Dzisiaj wybrałam się do firmy bo miałam do pogadania z szefem i mam taką cichą nadzieję że jak wrócę to to co leżało na krześle do prasowania jeszcze to mama poprasowala ;) Bo jak nie to trzeba będzie sobie siupnac i prasowac jeszcze dzisiaj. Prawie wszystko gotowe i o wiele mi lżej na duchu już.
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki ;-).

Ojj nie ma jeszcze wiadomości od Infinity, może faktycznie nie ma neta w telefonie.

Ona jutro ty utulisz swojego skarbusia. Trzymam mocno kciuki i oczywiście czekamy na relacje :-)

Emilia ja tez mam zamiar kupić laktator z Medeli, ale bardziej zastanawialam sie nad ręcznym.Słyszalam ze te ręczne pobudzają bardziej pierś do produkcji mleka.

A ja dziś kupilam stanik do karmienia z allegro, narazie wzielam 1, bo zobaczymy jak to wyjdzie z karmieniem i koszule do karmienia.
W biedronce są tez ostatnie dni promocji na pieluszki DADA wiec kupilam 156 szt za 49 zl rozmiar 2. I wzielam tez tam taki trzypak chusteczek nawilzanych do pupci z firmy Fitti czy jakos tak, ale przekonalo mnie ze napisane bylo ze nie zawiera PEG, parabenów i akoholu. Nawet na blogu Sroki pisze ze te chusteczki to jej hit :), tylko nie ma tam info czy mozna od pierwszych dni uzywac.
A jakie bedziecie kupować wkłądki laktacyjne?? Chcialam Babydream ale opinie mnie nie przekonaly,ponoć malo chlonne i zostawiają włokna na sutkach, zas te z Johnsona sa ponoc super. Dziś w rosmanie byly te drugie za 14,99 z karta rossne ale ze karty nie mialam to nie wzielam :D.
Dziś sie obudzilam i na mojej bialej koszulce od piżamy byla plama siary:-p , no zaczyna sie hihi. Jejku jak ja marze o tym by karmić piersią ;-) .
 
Do góry