reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny jesteście nie do nadrobienia ;)
brzuszki wszystkie macie śliczne :)

ja juz sie ogarnelam po remoncie, ciuchy popralam, w tym tygodniu spakuje walizkę do szpitala i będę leżeć i pachnieć do samego porodu :)
 
Dziewczyny fajne brzuszki ;)
Co do ubierania butów to polecam na stojąco ;) nie mam co próbować siadać i się zginąć a stojąc i podgiać nogę jakoś idzie.
 
Kasik jeszcze raz napisze ze brzusio sliczny...:tak:

joasia2906 mialam kiedys odpisac i zapomnialam... lezalam na patologii ciazy w Bytomiu, tam moj lekarz pracuje...:tak: ale rodzic chcialabym albo w bielsku albo ewentulalnie na Ligocie... chociaz sama nie wiem....

ewelina sliczny brzusio i jaki duzy.... ;-)

Anulla
no juz nie taki malutki brzusio... :tak:a wozek super....

Aisa brzusio rosnie rosnie... ;-)

Ja tez mam juz problem z ubraniem skarpetek i butow.... moj musi mi pomoc...brzuch mi przeszkadza hehe:tak:
 
to ja jeszcze mam dobrze i mogę sama się ubierać. Tylko czasami mam problem z "kucaniem", bo brzuch przeszkadza. A jak długo pochodzę to tak mnie kręgosłup boli, że schylić sie nie mogę no i wtedy nawet nie mogę butów zdjąć :-(
 
ja mam mocne skrzywienie kręgosłupa, więc spodziewam się bólu. Do tego wcześniej miałam problem z biodrami. Mam nadzieję, że się nie odezwą:) A od jakiegoś czasu bardzo mnie kości bolą. Jak długo posiedzę, to nie mogę wstać i chodzić, bo mnie bolą nogi. No i co dziwne łokcie bolą jak nie wiem. Koleżanka mi powiedziała, że muszę więcej mleka i nabiału jeść, więc troszkę jest lepiej, ale to jakieś dziwne te bóle kości.
 
reklama
Do góry