reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
To my, 15t6d
 

Załączniki

  • 1417971762538.jpg
    1417971762538.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 65
Kasik, dla mnie to już poważny wzrost brzuszka :-D zawsze był prawie płaski, to teraz jest spory:) No ale to dopiero 17tc, to ma jeszcze czas żeby urosnąć. A dziecko waży 158g, bo rozszyfrowałam skrót na usg.
Wczoraj mąż powiedział mojej teściowej że dziecko waży 158g, to ona na to, jeju jak mało! Jakby to co najmniej 8 miesiąc był :confused:. Ale ja wiem, że nasze maleństwo nie będzie duże, jeśli będzie wszystko w porządku i będę się cieszyć jak będzie miało 2,5kg :)
 
Tak Kasik widać :-) szczególnie jak mam ubrać skarpetki albo kozaki :-D. Od kilku dni dodatkowo robię się na twarzy czerwona jak burak i strasznie gorąco mi się robi :-)
 
Ona brzusio przy finiszu piękny ;-)

Kasik no u Ciebie też juz ładnie wygląda, spory juz jest :-)

Aisa pięknie rośniecie, no i dosyć szybko- chyba bedzie chłopak :-p, zawsze mi sie wydaje ze przy chłopcu większe są brzuszki i szybciej je widać, a moze tylko mi sie tak wydaje :sorry:

Ewelina świetna Twoja piłeczka, widzę ze też Ci sie blizna po kolczyku rozciągnęla, moja też i śmieje sie z niej, bo ogolnie mam pępek teraz smieszny. Taki płaski sie zrobił, do tego blizna po kolczyku a dodatkowo 4 lata lemu wycinalam pieprzyka który rósł w pępku i mam sporą bliznę ktora teraz jest bardzo widoczna.

Anulla no i ty w końcu doczekalas sie brzuszka :-). Gratuluję pierwszego poważnego zakupu, teraz bedzie juz szło jak z płatka ;-).

Dziś mialam odwiedzinki najpierw rodzice, pozniej dołączyla teściowa. Śmiali sie ze tez mam tylko taką słodką piłeczkę, bo z tyłu podobno nie widać nic. Waga od jakiegoś czasu stoi w miejscu 60 kg ;-).Ale brzuch co najważniejsze rośnie :laugh2:. A co najważniejsze nie mam jeszcze żadnych rozstępów, z czego sie baaaardzo ciesze. No zobaczymy czy sie nie pokazą. Mam nadzieje ze nie, bo dbam codziennie o moj brzusio, uda i pupę.
 
Aisa mam ten sam problem ze skarpetkami i butami, jeszcze kilka tygodni a chyba sama nie dam rady. Mi sie robi czerwony dekold i pojawily sie jakies takie jakby male popekane naczynka, wygladaja z daleka jak krostki ale sa plaskie i czerwone.
 
montana, teraz czekam ruchów dziecka. Chybaże się rusza, a ja nie umiem tego poznać :blink:. Widziałam też prześliczny dywan do pokoju dla maluszka, no ale wszystko stopniowo muszę kupować.

Ja musiałam kupić oliwkę dla dzieci, bo wszystko inne mi nie pasowało. Smarowałam się bio oil, ale po jakimś czasie brzuch był suchy. Poza tym zaczęła mnie swędzieć skóra na brzuchu, więc muszę mocniej się smarować, bo coś czuję, że rozstępy mnie nie ominą :crazy:
 
reklama
Montana oby Twoja teoria się sprawdziła bo ja synusia bym bardzo chciała :-)

Kasik z tym ubieraniem to jest coraz gorzej. Nie wiem już jak mam zakładać buty. boję się, że jak mój T. zacznie mi pomagać, to popsuje mi coś w butach :-D
 
Do góry