reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hejka wszystkim.

Esiek urocza ta Twoja Gocha :-)

Infinity kochana jeszcze parę dni musisz wytrzymac, kurcze ze tez ta końcówka musi być taka ciężka, ale nagroda bedzie cudowna. Juz wszystko zapięte masz na ostatni guzik?

Anulla gratuluję córci :), widzisz intuicja Cie nie myliła. Ja mialam tak że jak lekarz mi powiedzial w 13tc ze na 70% chłopaczek to mimo iż była mi płeć obojętna to intuicja mi ciągle mówila ze bedzie dziewczynka :tak:

Pisalam Wam jakiś czas temu że przemalowalam swoją starą szafęz sosny na biało i dał ją M do pokoiku Zosi, dokupilam welurowe różowe motylki i oto efekt :
2014-12-05 11.03.05.jpg

A i jeszcze pochwale sie zakupem dla córci, nie mogłam sie oprzeć :-), tyle tych ciuszków juz mam a ciągle na coś sie kusze heh:

2014-12-05 11.03.45.jpg
 

Załączniki

  • 2014-12-05 11.03.05.jpg
    2014-12-05 11.03.05.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 57
  • 2014-12-05 11.03.45.jpg
    2014-12-05 11.03.45.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
montana śliczna szafa, bardzo ładnie wygląda:) ubranko oczywiście prześliczne:) A co do płci, to jakoś na początku myślałam, że chłopak, bo jadłam tylko mięso i nie mogłam patrzeć na słodycze. A potem mi się zmieniło i jak odstawiłam steryd, to mięso poszło w odstawkę, a słodycze muszą być codziennie. Poza tym mi i mężowi śniła się dziewczynka :-). Mój maż miał sen, jak nasza córeczka do niego powiedziała: tatusiu nie martw się, wszystko jest w porządku". I śmiejemy się, że malutka daje nam chyba znać z brzuszka, żebyśmy tak się nie zamartwiali :-D

Infinity, no już końcówka ciąży, współczuję złego samopoczucia, ale dasz radę. Niedługo przytulisz swoją kruszynkę i zapomnisz o niedogodnościach ;-)

Dziewczyny pamiętacie ile wasze dzieciaczki ważyły w 16/17tc? Mi wczoraj lekarz nic nie powiedział, ja zapomniałam zapytać, a na opisie usg mam 158g. Ale nie wiem czy to waga dziecka. Wydawało mi się trochę dużo jak na ten etap i nie wiem czy lekarz w ogóle dziecko ważył, czy tylko mierzył niektóre części ciała.
 
Montana, super szafa i sukieneczka przeslodka ;)

Infinity, jeszcze parę dni i zapomnisz o tym ciężarze tulac swoją nianię ;)

U mnie już lepiej. Byłam z mężem na spacerze nawet ;)
Kupiłam sobie sukienkę w lumpeksie nową za całe 4 złote hahahaha i to "firmowa" New look z kolekcji maternity ;)
A dla młodej balerinki które strasznie mężowi się spodobały ;)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1417777718667.jpg
    uploadfromtaptalk1417777718667.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 48
Ewelina, o proszę jak szybko. Nasza szafa ma być koło 10 grudnia dopiero.

A wczoraj przyszły nowe literki więc napis trafi dzisiaj na ścianę ;)
 
Magda cudaśne balerinki :-), ja tą sukieneczkę Zosinkową też kupilam w lumpexie :-D.

Ewelinko a jak sie czujesz? Odpoczywasz duzo?

Annulla ja mialam co prawda wizyte po 18 tc ale oprócz zdjecia małej nie dostalam wtedy nic, zadnych wymiarów i wagi.
 
Montana szafa super wygląda. Muszę też poszukać jakichś dodatkowych gadzetow aby nasz maly pokoj stał się pokojem dziecięcym :)
 
reklama
Montana wszystko praktycznie gotowe, tylko wieszaczek czeka na przykręcenie (od tygodnia m przynosi z piwnicy poziomicę aby to zrobić :-p) no i literki - niestety na super reklamowaną taśmę która ma udźwignąć nawet półkę się nie trzymają :-D pewnie do materiałów się nie nadają ... muszę chyba jakąś taśmę dwustronną kupić ... jak będzie gotowe to na pewno Wam fotki wkleję :tak:
Pokoik i szafa śliczny :tak: - ja też jestem zwolenniczką białych mebli i ogólnie stonowanych wystrojów więc pewnie obiektywna nie jestem ;-) Sukienka tez śliczna, wygląda jak ręcznie robiona na drutach :-)

Magda, Anulla wiem wiem że mała wszytko wynagrodzi i jestem przekonana że w sekundę zapomnę o wszelkich trudach :-) Może mam tez takie samopoczucie bo u mnie nadal trwa remont i chyba tym tez jestem zmęczona - niby za wiele nie robię ale jednak zawsze jest 'podaj, potrzymaj, zobacz, pojedź ze mną coś kupić' :-p no i ten wszechobecny bałagan którego opanować się nie da :-( ...

Anulla moja w 17t1d ważyła wg. usg 172 gramy.
 
Do góry