reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczynki tak piszecie o swoich ruszających sie brzuszkach a moj Franek to taki leniuszek moze 1-2 razy dziennie kopnie i to wszystko :( wiec nie mam Takich super odczuć jak wy , rozmawiam z nim ale Chyba mnie olał a od piatku to w ogóle nie daje znac i Zaczynam sie martwić, w piatek mam wizyte lepiej zeby sie odezwał gówniarz :)
Kasik teraz juz z górki bedzie, mniej leków do lykania i moze mniej kg teraz przybędzie :)
DIewczynki miłego wtorku zycze z kopniaczkami najlepiej
 
Dziewczyny proszek jest rewelacja, ale my z Madzią nie pomożemy, bo nasza położna zostawia swoim położnicom swój proszek i jak pępuszek odpadnie to go zabiera. Nie musimy go kupować. Ale Wy się powinnyście podzielić, bo z całego opakowania jedna osoba zużyje może 1/100. No my używaliśmy go jedną dobę ;-)
 
genna spokojnie moj tez tak ma raz nadaje ze az do znudzenia a nieraz tylko raz na jakis czas grunt ze wogole odczuwasz bo tez byc moze sie tak obrocil ze sa slabo odczuwalne:)
 
Dziewczyny dokładnie nie kupujcie dużych opakowań tego proszku bo jego używa się odrobinę a jak blisko siebie mieszkanie to kupcie jeden nam pieluszek odpadł po drugiej dobie.
 
genna ale maluch nic się nie rusza? nawet po posiłku? może zadzwoń do lekarza i zapytaj co robić. to już trochę za wysoka ciąża żeby nie dawał znać chociaż raz dziennie. ja jak leżałam w szpitalu w 26 tyg to kazali 3 razy dziennie liczyć ruchy i zapisywać. podobno ruchy liczy się już od 24 tyg żeby wiedzieć czy z malcem ok. moja Hania tez się mało ruszala ale nie było dnia żebym jej nie czuła.
 
dziewczyny ale macie dobrze z tym proszkiem. zazdroszczę bo my meczylismy się 2 tyg z pepkiem aż w końcu spirytus poszedł w ruch i po 4 dniach odpadł. może by nie było tak źle ale położna naderwala pępek na wizycie i nie chciał się zagoic.
 
reklama
Lilka powiem ci ze ob w ogóle nie reaguje jak cos zjem nawet jak cos słodkiego , w ogół go to nie rusza , kiedyś mało ale przynajmniej rano i wieczorem dawał znac a teraz leniwiec pospolity. Lozysko z przodu tez za pewne swoje robi . Najbardziej był aktywny jak zaczelam kaszleć a teraz chyba juz sie przyzwyczaił co nie zmienia faktu ze mnie to martwi. Byle do piatku.
Chyba esiek miała lozysko z przodu .... Esiek czy twoj brzuch na jakimś etapie ciazy sie ruszał, tzn było widac jak młoda sie wygina?
 
Do góry