reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Bziumelka dokładnie tym samym proszkiem sypałam i pępuszek odpadł szybciutko, polecam.

Infinity nosidło z firmy baby biorn, ja kupiłam na allegro używane bo nowe ponad 400 zł i nie ma sensu ja dałam razem z przesyłką 70 zł i jest rewelacyjne tylko koleżanka podpowiedziała mi jakie zapięcia itd.

co do zabobonów to dziewczyny ja i obcinałam włosy i to z długich na całkiem krótkie i kupowałam ubranka i używałam normalnych kosmetyków i perfum i marcelka jakoś wygląda normalnie, więc nie słuchajcie nikogo bo to zwariować można.
 
Kasik, to super wiadomości ;)
Ja dopiero w domu .... męża do galerii bałtyckiej jeszcze zaciagnelam ;) a i tak nic mi w oko nie wpadło więc tylko spacer był po drugim obiedzie hihihi ;)
 
Kasik dobrze, że już jest lepiej i leki niedługo pójdą w odstawkę :-)
Jak spotkanie?

Jak mnie głowa dzisiaj boli. Zaraz zwariuję. Co za okropny dzień.
 
Bziumelka, moja mała też taka szalona, rozpycha się w brzuchu. Mój mąż ostatnio zasnąć nie mógł i śmiał się rano że jak tylko zasnelam to mała zaczęła buszowac brzuch skakał na boki a on rękę miał skopana ;)
 
reklama
Do góry