reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lolitka gratuluje synusia! Pokaz foteczka maluszka i naskrobię kilka słów jak juz znajdziesz chwilkę.

Montana ale ładny brzuszek. Moj chyba podobny sie zrobił. No ale w końcu niewielka dzieli nas różnica.

Ale Wam fajnie, ze sie spotykacie.
 
reklama
Agawaa dokladnie my na podobnym etapie :). Pokaz nam swój brzusio :). Ze mnie wszyscy sie śmieją że tak sie cieszę z rosnącego brzuszka , wczesniej taka chudzina ze mnie a teraz taki balonik hihi ;-)

Ewelina super ze juz masz wózek upatrzony, najlepiej wlasnie najpierw zobaczyc na zywo i dopiero sie zdecydowac. Fajnie ze Ci sie dobrze go prowadzi :tak:.
Olusia masz juz upatrzony wóz dla swoich motylków?
Jejku ja dziś zasypiam :sorry2:
 
Ewelina ja mam wózek Peg Perego tylko wersję GT3 - trójkołowy i jestem bardzo zadowolona do tego stopnia , że jak mała skończy rok to zmieniamy na spacerówkę i właśnie będzie to Book Plus - bo nasza z kompletu jest bardzo duża ale to dobrze bo za jakiś miesiąc będę musiała ją z gondoli przenieść . Twoja wersja jest najnowszą propozycją Peg Perego i ma bardzo dobre opinie no i fotelik Primo Viaggio przeszedł pozytywnie szwedzki test plus więc wybór bardzo bardzo dobry :)
 
Ostatnia edycja:
Labo dziekuje za opinie o wozeczku bo czytalam na necie i roznie pisza ze cos skrzupi napis sie wyciera nic konkretnego. No ale jak go zobaczylam to sie zakochalam :D moj M tez sie na niego napalil .
 
Montana piękny brzuszek :-) i ciesz się, że rośnie. Ja codziennie swój obserwuje a co poniedziałek robię zdjęcie :-)

W ogole to ta pogoda mnie zabije. Ja nie mam kompletnie energii i tylko bym leżała. a jak już coś robię albo gdzieś wyjdę to potem jestem strasznie zmęczona. Już nie wiem co robić :-(
 
Nie było mnie parę dni na forum a tu tyle naskrobałyście że dopiero nadrobiłam zaległości.

Po pierwsze gratuluję Lolitka i witamy synusia na świecie :-) Ale macie fajnie że już jesteście razem:-)

Ona piękny i okazały brzuszek, ciesz sie nim bo zaraz go nie będzie.

Infinity fajny termin porodu chociaż szkoda że na Mikołajki nie urodzisz... Boże to już tak blisko a jeszcze niedawno miałaś transfer :-)

My styczniówki byłyśmy tak daleko na liście a tu już zaraz będziemy pierwsze :szok::szok:


Montana duży ten brzusio masz, napewno nie ukryjesz :-):-)


Ja też dzisiaj wrzuce swój brzuszek bo jest już naprawdę okazały a ostatnio śmiałam się że wcale nie widać :-)

Dziewczyny co jesteście na podobnym etapie czy Wasze dzieci też tak szaleją?? Moja to mi nie daje spokoju i jest aktywna i w dzień i w nocy, czasami to już nie daję rady... Oczywiście cały czas jest ułożona miednicowo bo czuję największe uciskania i ruchy z boków brzucha. Nie kopie po zebrach. Kurde nawet mój mąż mówi że mi współczuje bo jak kładzie reke na brzuchu to cała podskakuje. A ostatnio to w dłoń wciskała mi główkę była taka okrągła piłeczka :-):-)

Esiek ja też będę zainteresowana pampersami ale bede chciała kupić odrazu większe rozmiary, ten new born to kupię jedną paczkę bo jeśli donoszę do końca to pewnie będzie znaczna waga i długo w nich nie pochodzi....

Madzia czy Ty Marcelince też pępowinę sypałaś tym samym proszkiem co Lenka Filipowi?? Tym od tej Waszej położnej. Bo będę chciała kupić ale jestem ciekawa czy to jest skuteczne u wszystkich czy tylko u Lenki i Filipa zadziałało??

A co do wózków to szalejecie z tymi cenami, ja nie chciałam duzo wydawać i po kilku miesiącach szukania znalazłam tani polecony wozek...

Mam nadzieję że nic istotnego nie przeoczyłam :-):-)
 
Lolitka, gratuluję synka, niech rośnie zdrowo ;-)
Magda, Infinity, śliczne brzuszki macie:) Czekam aż mój taki będzie.:)
Ona, no brzuszek masz ładny i spory:) już niedługo będziesz tulić maluszka:)
montana, brzuszek super i rzeczywiście nie ukryjesz go :)

co do zabobonów, to też mi powtarzają ciągle, że za szybko kupuję. Ale ja mam dziś okropny humor i na poprawę nastroju kupiłam w biedronce komplet pościeli z kubusiem puchatkiem i prześcieradło :) Nie mamy jeszcze łóżeczka i materaca, ale i tak wiem jakie będzie więc kupiłam:) Spodobał mi się, więc stwierdziłam, że po co czekać. I tak jeszcze jeden komplet trzeba mieć. Albo i więcej:)
Bziumelka, ja na wózek dużo też nie wydam. Nowego nie kupię, bo ceny są kosmiczne. Chybaże będzie mega wielka promocja:)

dziewczyny pewnie spotkanie udane:)
Kasik, cieszę się, że wreszcie poziom NK spadł i będziesz mogła jeszcze zmniejszyć dawki leku:)

ja jutro odbieram wyniki od genetyka, boję się jak nie wiem :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
no dziewczyny to juz calkiem niedlugo ale powiem wam ze cale 7 miesiecy to mi zlecialo nie wiem kiedy a teraz to mi sie te ostatnie tygodnie dni dluzy heh a maly warjuje ze brzuch lata n a boki heh
 
Juz po wizycie, pani doktor powiedziala, ze najgorszy etap za nami i moge spokojnie dalej stopniowo odstawiac encorton. Na razie powoli o 2,5 mg a jak na polowkowych przeplywy beda ok to moge o 5 mg co 5 dni :) Nie musze juz robic subpopulacji i na wizyty tez nie musze przychodzic :) Bardzo sie ciesze i czekam do 27-go na polowkowe.
 
reklama
Do góry