reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A ja nie dawno wstalam i jem sniadanko :tak: ostatnio cos senna sie robie szybko.. tzn popoludniu konieczna jest drzemka.. a potem wieczorem nie umiem zasnac...
 
reklama
Hej
Mnie też denerwują te zabobony, nie kupowanie ciuszków, nie obcinanie włosów i nie wiadomo co jeszcze...

Używacie normalnie kosmetyków, balsamów do ciala etc? Oczywiście dostałam kolejną złotą radę że w takich balsamach i innych to tyle chemii, no trochę wydaje mi się to przesadzone.. Zaraz dojdzie do tego że golenie nóg szkodzi :-D
 
Ostatnia edycja:
Madzia a jakiej nosidełko kupiłaś?

Liskka ja sobie zakupiłam już na początku ciąży balsamy co ciała i biustu z serii dla kobiet w ciąży, czasami też płyn do mycia ciała/kąpieli z Rosmana kupuję ale ogólnie i tak używam też 'zwykłych' kosmetyków. Starałam się tylko uważać w 1 trymestrze bo to najważniejszy okres dla malucha jeżeli chodzi o wpływ czynników 'zewnętrznych'. I nie ma oczywiście co przesadzać bo w paranoje można popaść ;-)
 
Witam sie poniedziałkowo :tak:!!
Lolitka gratuluję synusia, prosimy o zdjęcie :).
Genna współczuje Ci rementu, ja podczas ostatniego czulam sie dokladnie jak ty, płakać mi sie chcialo z bezradności. Zostala nam do pomalowania tylko szafa a juz na samą myśl mi niedobrze.

Dziewczyny z tymi zabobonami to tak jakbym słyszala moją rodzinę, wiem że nie chcą źle, ale też mnie denerwowalo jak mowilam ze kupilam to czy tamto, a wszyscy ze przesadzam, a jak mowilam ze chce kupić wozek to kazdy ze absolutnie nie, dopiero po porodzie. A suma sumarum zrobilam po swojemu i praktycznie juz wszystko mam, łacznie z wózkiem i łóżeczkiem, brakuje mi tylko kosmetyków dla mojej kruszynki i koszul do karmienia :-)
Lisska ja używam od 4 miesiąca ciąży serum na roztępy dla kobiet w ciąży BEDE MAMĄ, jest rewelacyjny,zero rozstępów jak narazie. A wczesniej uzywalam oliwki, naprzemiennie z Palmersem ale cholernie wysuszalo mi to skóre.
Śliczne macie brzuszki. Pochwale sie tez swoim balonikiem:
2014-11-17 10.08.39.jpg
 

Załączniki

  • 2014-11-17 10.08.39.jpg
    2014-11-17 10.08.39.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 62
Ostatnia edycja:
A ja wczoraj bylam w sklepie z wozkami i zakochalam sie w Peg perego jest sliczny zwrotny lekki tylko cena no ale dziadkowie na wozek sie skladaja :D
Nie dlugo zamawiamy
 

Załączniki

  • 1416223856194.jpg
    1416223856194.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 52
montana sliczny brzuszek ;-)

ewelina.br super wozek... ;-)



Dziewczyny z tymi zabobonami to tez slysze non stop o tym... nie dajmy sie zwariowac... tez czasem sie boje ale co ma byc to i tak bedzie czy kupie czy nie kupie czegos dla malenstwa itp...;-)
 
reklama
Do góry