reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lolitka gratuluję Synusia!!!!!!!!!!!!!!!

Majka my mamy huśtawkę Fisher Price, ale Filip jakoś nie bardzo ją lubi.. Może jest jeszcze za mały, zobaczymy. Za to uwielbia matę edukacyjną Tiny Love! Przebiera rączkami i nóżkami. Ale ze wszystkich zabawek mój Syn najbardziej lubi telewizor :-D oj będziemy mieli przekichane

Madzia u nas też kolki :( na szczęście tylko w dzień, ale męczy się nasz Maluszek.. A czemu jecie Hippa? Pani Ala doradziła? W sumie tego mleczka nie znam za dobrze, dlatego pytam z ciekawości
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak po porodzie ciekawe kto to kupi maz? hehe dobre bidulek by sie zaklopotal jak my same nie wiemy co dokladnie potrzebujemy a z drugiej strony to czekalysmy na to tyle czasu ze nie wyobrazam sobie zeby ktos to robil dla mnie to moje dziecko i moja radosc z kupowania mu rzeczy i wogole
.............

moja tesciowa tez tak mi mowila ale kiedy jej wygarnelam ze JA NIE PO TO CZEKALAM 5 LAT NIE PO TO PRZESZLAM TYLE BOLU I WOGOLE WSZYSTKIEGO ZEBY TERAZ KTOS MI DO MOJEGO DZIECKA KUPOWAL RZECZY I OD TEGO CZASU MAM SPOKOJ ANI SLOWA ZE COS KUPILAM ZA WCZESNIE

A TO GADANIE ZE SIE COS STANIE JAK SIE KUPI COS WCZESNIEJ TO MNIE SMIESZY BO PRZECIEZ CZY TEN WOZEK KTORY CZEKA NA NIEGO W DOMU ZASZKODZI MU W CZYM KOLWIEK?? OPROCZ BEZNADZIEJNEGO GADANIA TO NIE


A JESZCZE MNIE TEZ DENERWUJA MOJE KOLEZANKI ZRESZTA WSZYSCY DO OKOLA TYM ZE NON STOP POWTARZAJA BYLE BYLO ZDROWE


TYLE CO DO OKOLA BYLO W CIAZY KOBITEK I NIGDY ZADNEJ NIE POWIEDZIALAM OBY BYLO ZDROWE JAK TAM MOZNA WIADOMO ZE KAZDY NA TO LICZY BY MALUSZEK NIE CHOROWAL I NIE DAJ BOZE MO JESZCZE COS GORSZEGO BYLO ALE DOBRA I TAK KAZDY MA TE 9 MIESIECY STRACHA CZY WSZYSTKO BEDZIE OK TO PO CO TO NAPEDZZAC? A Z DRUGIEJ STRONY TO CO CHORE DZIECKO PRZESTANIE SIE KOCHAC NIE LUBIE TAKICH PLYTKICH LUDZI AZ SIE ZAGOTOWALAM HEH
 
U mnie na szxzescie nie ma haseł typu po porodzie, za wczesnie itp, chciałam zrobic duze zakupy zaraz po remoncie ktory miał sie zacząć 7 października a dopiero teraz we wtorek wejdzie tzw fachowiec , wtedy czułam sie duzo lepiej a teraz spakowalam 1 karton i położyłam sie i zasnęłam . M wrócił na chwile do domu , pojechaliśmy na obiad , zjadłam zupę i napilam sie soku i juz byłam pełna a nie jadłam prawie nic tego dnia , byłam jakby nadmuchana!!! Tez tak macie?? Jakbym miała pęknàc zaraz .
A wejście na 2 piętro to udręka , na pierwszym juz musiałam przystać , zeesztą to moje choróbsko nie pomogło mi , do wtorku mam antybiotyk, jest juz na szczęście lepiej ataki kaszlu o duszności juz coraz mniejsze ;)
Zatem grudzień to zakupy :)

Ona duży brzuszek juz masz :) ładny , i pomyśleć ze wszystkie czekamy zeby byc grube :)
 
Ostatnia edycja:
Lolitka gratuluję małego Aleksandra ! A zdrobniale to będzie Alex czy Oluś? W Danii to chyba Alex . U nas to Oleńka albo Olusia .
Lenkabar Hipp to mleczko niemieckie podobno bardzo łatwo przyswajane przez maluchy i chyba rzeczywiście tak jest bo moja Oleńka wypróbowała kilka różnych i fontanny leciały , że hoho a po Hippie jak ręką odjął .
 
Wpadłam tak z ciekawości, co słychać u Was dziewczynki. Oczywiście widzę, że są 2 nieodebrane pw od przeszło miesiąca, za co przepraszam. Bardzo rzadko tutaj wpadam, ale życie codzienne toczy się stanowczo za szybko. Dom, praca, dziecko i tylko w środku nocy można pozwolić sobie na jakąś lekturę.
Lolitka nawet nie wiem kiedy to zleciało, ale gratuluje Ci synka :) Czas leci jak szalony, Wiktor ma już 9 miesiąc i staje już przy meblach...tutaj na forum też duże zmiany. Cieszę się, że grono powiększa się coraz bardziej i chyba trochę jest to zasługa rządowego in vitro. Bo jak ja byłam w ciąży to średnio raz na miesiąc był poród na liście. No chyba że to rok płodności :)

Jeśli chodzi o mleko hipp to mój synek jest na nim, wpierw był na wersji comfort ze względu na nietolerancję laktozy, teraz jest na bio i nigdy nie było najmniejszego problemu z tym mlekiem w naszym przypadku.

Pozdrawiam Was dziewczynki i biorę się za lekturę pw :)
 
reklama
Lenka tak to było jedno z trzech które poleciła p. Ala Ale ja już wcześniej o mlekach czytałam i hipoteczne miał dobre opinie a tu jeszcze dziewicszyny potwierdzają. Marcysia od dwóch dni jest na mm i nie ma kołki i nagazowanego brzuszka Zobaczymy jak będzie dalej. A do tego dzisiaj spała do 4 rano potem zjadła i spała do 7.30. Czuję że moje dziecko jest wreszcie najedzome.
a i dziewczyny poleconego nam nosidlo dla dzieci zakupiliśmy i jest rewelacyjne malutak je uwielbia. Właśnie śpi sobie przytulna do mnie a ja mogę wiele rzeczy zrobić
polecam.
 
Do góry