reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ewelina dokładnie :happy: patrzyłam na te malusie ubranka i nie mogłam uwierzyć, że na prawdę ja dla swojego maluszka oglądam, kupuję. To jest cudowne uczucie :-)
 
reklama
majka witaj. Dziękujemy Marcelinka ma się dobrze, wczoraj mieliśmy dzień mocno kolkowy z podwyższoną temperatura , ale to chyba z płaczu, malutka bardzo cierpiała. Ja karmiłam swoim mlekiem do wczoraj i do tego raz lub dwa dokarmia,lam hippem, ale Marcysi moje mleko nie wystarczało, jest jakies słabe, bo mała pila co 1 h i cały czas była głodna. Dzisiaj jesteśmy tylko na MM i malutka całkiem inaczej sie zachowuje nie wim czy przy tym nie pozostaniemy. W nocy mala przesypia około 4 h budzi się dwa razy na jedzonko, przebranie pupki i idzie dalej lulu. Po za tym to masz rację macierzynstwo jwst cudowne i męczące ale nikt nie mówił że będzie lekko, a wystarczy jeden usmieszek Marcysi i wszystko staje sie po prostu piękne, dzisiaj nie wyobrażamy sobie już życia bez naszego kasztanka. W tym tygodniu chyba zapiszemy się na sesję noworodkową bo to już czas.
 
dziewczyny kupujcie kupujcie nic sobie nie zalujcie bo pod koniec to juz sie nie chce ja sie ciesze ze juz dawno zakonczylam kupowanie bo nie wyobrazam sobie teraz to robic jest ciezko szybko sie mecze kregosluop chce mi odpasc i wogole spiaca chodze wszystko mnie ciagnie to by byla udreka teraz a nie przyjemnosc z zakupow
 
olusia i bardzo dobrze :) im szybciej tym lepiej bo pozniej to juz ci sie nawet z domu nie chce wyjsc


powiem wam ze zawsze jak patrzylam na te ciezarne jakie sa umeczone i wogole to sobie myslalam ze jakby mi bylo dane kiedys byc w ciazy to bede taka kwitnaca mamuska w ciazy ale niestety nie do konca mi to wyszlo heh zmeczenie i ogolnie wszystko nie da nam byc na pelnych obrotach
 
No wlasnie a na iimprezeie u moich dziadkow wszyscy na mnie najezdzali zeby nic nie kupowac jak sie urodzi to dopiero :eek: nawet wozka . O masakro jak ja im wtedy wygarnelam co o tym mysle , no ale ja nikomu sie nie wcinalam a oni mi probuja nazucac co i kiedy.
 
reklama
Do góry