reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Anulla co za lekarz :baffled: Dobrze że idziesz dzisiaj do swojego bo te pomiary tylko w określonym czasie można wykonać (NT jest super). Na tym etapie wg. mnie lekarz musi mieć trochę umiejętności i chęci żeby wszytko pomierzyć i zrobić to dokładnie - u mnie lekarka kilka razy zmieniała sposób wykonania usg i starała się trochę ruszyć malucha czy złapać obraz z innej strony i wszystko uchwycić. Czasami tak jest że czegoś nie da się zobaczyć czy zmierzyć - ja miałam tak na połówkowym. Mam nadzieję że Twój lekarz wszytko wieczorem oceni i będziesz spokojniejsza :tak: No i kciuki za wyniki z krwi :tak:

Magda super fura :-) ja też już zamówiłam, czekam tylko na odbiór. Z wózkiem chyba tak samo jak z łóżeczkiem - jakiś przypływ radości wnosi nie wiedzieć czemu :-D
 
Infinity a jaki wózek kupiłaś, ale to fakt taki zakup a tyle radości ze ho ho :-D
Kotuska ciuszki genialne, widzę ze Pepco odwiedzilas, ja wczoraj też bylam kupilam 2xbody i czapusie taką żółtą wiązaną. Też chcialam te body i love mom &dad, ale byla ostatnia sztuka i bardzo duze. Ja teraz szukam takiej malusiej sukieneczki 50-56.
 
Kotuska śliczne ubranka:) Wybraliście imię? Bo chyba nie doczytałam jeśli pisałaś.
Jestem dziś rozkojarzona i skupiona na sobie, więc trudno mi nadrobić forum i dopiero widziałam wózek Magdy - fajny:)

Dziękuję Wam za wsparcie dziewczyny. Tylko dlaczego to wszystko musi być takie trudne.

Infinity, po przemyśleniu za i przeciw i biorąc pod uwagę Twoją radę, miałam nie robić krwi. No niestety nie wyszło :( Ten gbur mnie zmusił. Jego zachowanie powinnam też gdzieś zgłosić, bo naskoczył na mnie jakbym kogoś zabiła, że nie chcę tych badań. Ale nie mam już siły do tego wszystkiego.
 
Montana ja zamówiłam Tutek Gander Play kolor turkus, o taki:
27557b.jpg
tylko rama i felgi będzie cała czarna zamiast turkusowej.
Do tego fotelik Maxi Cosi, taki:
1019515_0.jpg

Anulla
o zachowaniu lekarza nie ma co mówić bo trzeba by było niecenzuralnych słów użyć :-( ... a badanie krwi już zrobiłaś i nie zamartwiaj się tym teraz bo to nic nie zmieni - wiem że to znowu kolejne 2 tygodnie czekania i stresu ale naprawdę wierzę że wynik będzie dobry! :tak: Niestety wszyscy lekarze namawiają na to badanie i w sumie nie ma w tym nic złego o ile udzielali by jednocześnie wyczerpujących informacji na jego temat czego w większości przypadków nie robią, ale to już temat na inną rozmowę i wkraczający w moje osobiste przemyślenia więc może forum nie jest dobrym miejscem ;-) ...
 

Załączniki

  • 27557b.jpg
    27557b.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 51
  • 1019515_0.jpg
    1019515_0.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 43
Infinity, póki co martwię się tylko noskiem mojego maleństwa. Mam przeczucie, że krew będzie ok. Oby. O wynikach z krwi tylko mnie uświadomił mój gin - ale to wszystko już wiedziałam. A masz rację, bo ten dzisiaj to w ogóle o nich nic nie powiedział, tylko że skoro są, to należy je robić. Ale co tam dla niego - przecież to nie jego dziecko. Ach, szkoda gadać... Chciałabym mieć to wszystko za sobą i być na etapie kupowania wózka i łóżeczka:)
 
reklama
Anulla spokojnie, z noskiem na pewno wszytko ok - jest po prostu maleńki i maluch musi dobrze się ustawić żeby go lekarz mógł ocenić - przy odrobinie szczęścia zapewne Twój lekarz wieczorem potwierdzi Ci to :tak: A powody do zmartwień sobie później znajdziesz inne, zobaczysz, już taki nas los :sorry2:
 
Do góry