reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny z tym badaniem po jedzeniu nie jest tak , że zastępuje krzywą glukozową - stosuje się je tylko w przypadku kiedy są problemy po wypiciu glukozy - typu wymioty . Poza tym ważny jest też czas od wypicia do wymiotów i jeśli minie przynajmniej pół godziny to można pobrać krew ale zaznaczyć po jakim czasie to nastąpiło - u nas tak robimy i lekarze potem po obejrzeniu takiego wyniku decydują czy powtarzać czy nie .
Kotuska badanie cukru z 3 miesięcy to nie tylko badanie na czczo - ono pokazuje też jakie są cukry po jedzeniu a tu mogą być zaburzenia więc gdyby znowu Ci nie poszło to warto zrobić .
Kasik nie znam lepszej glukozy nie wiem co to za specyfik - sama piłam zwykłą choć też miałam obawy ale poszło lepiej niż się spodziewałam i dałam radę bez cytryny .Co do tego czy musisz siedzieć w poczekalni to niekoniecznie ale nie możesz też zbytnio chodzić bo spalasz glukozę i zaniżasz wynik . Jeśli masz zamiar wsiąść do auta i pojechać do kawiarni to ok byleby nie latać ,nie robić zakupów itp.
 
reklama
LISTOPAD
1. FOOTE (5 listopad) syn Jerzy
2. ESIEK (9 listopad) córka Małgosia
3. LOLITKA200 (9 listopad)
4. EMA51 (27 listopad) syn Jan
____________

GRUDZIEŃ
5. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
6. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
7. Ona232 (11 grudzień), syn Antoś
8. Lionessa75 (16 grudzień), syn
9. Mundek (29 grudzień), syn
____________[/FONT]

2015

STYCZEŃ
10. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
11. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
12. Magda_7891 (19 styczeń) córka Zosia
13. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
14. Oktavi (22 styczeń) córka Jagienka
15. Emilia M (29 styczeń) syn Filip
____________

LUTY
16. ewelina.br (4 luty) syn Filip
17. Medalikara (14 luty) córka Helenka
18. Genna (20 luty), syn Franuś
____________

MARZEC
19. montana8 (2 marzec) córka Zosia
20. Agaawa (3 marzec) syn Piotruś
21. Syllkaa (11 marzec) syn
22. Finesse (29 marzec)
____________

KWIECIEŃ
23. Smerfeta (1 kwiecien) córka Alunia
24. Kotuska83 (9 kwiecien) syn
25. Jazzabell (10 kwiecien) bliźniaki
26. Kasik36 (10 kwiecien)
27. Olusia7982 (15 kwiecien) bliźniaki: córka + ;)
____________

MAJ
28. Liskka (12 maj)
29. Anulla28 (20 maj)
30. Aisa79 (25 maj)
 
Ostatnia edycja:
Labo, mój doktorek mówił że to z krwi z 3 miesięcy jest dobre jak sie ma juz stwierdzoną cukrzyce i nie ma alternatywy na glukoze.
Ciekawostką jest to że podobno po wypiciu glukozy nalezy wypic bardzo zimną wode. Niby hamuje ona odruch wymiotny.
Kłaczące dziewczyny może któraś wypróbuje metodę ?
 
Kotuska gratuluje chłopca. A imię juz wybrane?

Lisska ciesze sie, ze wizyta udana i dzidzius zdrowy.

Montana i Magda pokażcie fury dzieciaczkow!

Przyznac sie prosze, ktora sie juz rozpakowała:)
 
Hej, u mnie cisza i spokój, mały nie chce wychodzić ;-) kolejna kontrola w następną środę, chyba że urodzę, a tak to KTG co dwa dni. Jak nic się nie ruszy to dostane skierowanie do szpitala na patologię, żeby już być na miejscu.
 
Kotuska gratuluję chłopczyka:)

Magda dzięki za filmik oglądnęłam i na pewno malutkiej zastosuję, mam nadzieję że pomoże:)

Esiek ja mam infacol w zawiesinie i mam podawać 3/4 miarki 3xdziennie i faktycznie działa bo malutka zrobiła kupkę i do tego wczoraj kąpałyśmy sie w tym wiadrze i prukało się :-). Mój m mówi że nie :-)przypuszczał że kiedyś tak będzie cieszył się z kupki :))))))
Co do minky to przepraszam ale wzięłam taki wzór jak ty i muszę przyznać że to cappucino jest piękne dużo ładniejsze niż mój różowy rożek. I wzięłam ten kocyk cieplejszy jako kołderkę bo te co mam są dla Marcysi na razie za duże.
 
dziweczyny ja wczoraj bylam w tym szpitalu co mam rodzic wedlug mnie super jesli chodzi o pierwsze wrazenie a jak bedzie sie okaze hehe cc mam na 11.12.2014 na godz 10.00 oczywiscie jesli cos sie bedzie dzialo to mam jechac wczesniej bez problemu:)
 
reklama
A ja wczoraj usłyszałam pierwsze złote rady od teściowej ...i już szlag chce mnie trafić. Twierdzi że większość czasu dziecko będzie w nosidełku czyli foteliku samochodowych bo dla nas tak będzie wygodniej i oczywiście jej córka tak robiła . Mówię jej że nie wydaje mi się żeby to było wygodne dla dziecka, szczególnie noworodka aby na spacerze chodził w nosidełku tyle czasu, a nawet jak jedziemy gdzieś samochodem na dłużej to też wydaje mi sie już sama podróż w nosidełku wystarczająca niz jeszcze spacerowanie po mieście . Co innego gdzieś do kogoś w odwiedziny, czy do lekarza.. Ona jest chyba z innej planety czy mi się źle wydaje?
 
Ostatnia edycja:
Do góry