reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

czyli ja nic nie potrzebuję ze sobą :-) bo idę prywatnie, bo nie dostałam skierowania. U mnie przy bloku będą budować drogę dojazdową, bo nie ma, a mieszkamy tu ponad 3 lata. No i mają zacząć po nowym roku i skończyć w maju. Mam nadzieję, że jadąc na porodówkę nie będę stać w korku :-D.
Ja klinikę nawet nie informuję o żadnych badaniach i chyba poczekam aż sami się odezwą jak przebiega ciąża.
 
reklama
ewelina - przy twardnieniu brzucha nic nie boli... momentami za to jak się kręcę dużo to łapie taki ból lekki w dole brzucha, ale taki krótki, jakby kucie trochę, to chyba z obniżania się małego już wynika... i jak mam pełen pęcherz to też brzuch boli - jak w nocy się budzę na siku...
 
A ja wlasnie wrocilam z wizyty USG w luxmedzie. Wizyta była juz dawno umówiona, bo tam to cieżko z wizytami, wiec skorzystałam z opinii innego lekarza. Generalnie dzidzius piekny i zdrowy, serduszko ok, plamka jedna widoczna, ale tak naprawdę nie wiadomo jakiego pochodzenia. Generalnie wszystko ok. Mam sie juz nie denerwować. Piotruś śliczny i grzeczniutki. Sisior dalej widoczny :-D Wiec juz sie na chłopa nastawilam. Po drodze po sklepach pochodzilam, ale kupiłam tylko 3 twarde książeczki dla dzidziusia i rękawiczki na zimę za 3 zł. No i jakies drobiazgi do domu. Takze humorek mam bardzo dobry.
 
Kasik jeszcze nie będzie tramwajów, więc nie ma szans na darmowe przejazdy w razie porodu w tramwaju :-D
Agawaa, no to super, że Piotruś zdrowy i niech już nie straszy mamusi:) Czytałam gdzieś, że już od 18tc można dzieciaczkom czytać, bo wszystko słyszą przez brzuszek. Ja planuję jeszcze w ciąży zacząć czytać maluchowi bajki. :)
 
Agawa to fantastycznie ze z Piotrusiem jest dobrze, teraz to juz naprawdę mozesz odetchnąć z ulgą :tak:, ja też dopiero po 3 usg potwierdzającym ze z Zosią jest wszystko dobrze odstresowalam sie na maxa. A ten miś szumiś super, widzialam w programie Pani Gadżet jakoś parę dni temu.
Ema super że wizyta cie też uspokoila ;-).
A mi dziś przyszedł dyliżans Zośki. Normalnie w szoku jestem, wczoraj zamówilam kolo 14 a dziś przed 14 juz mialam. Jest śliczny :-), posprawdzalam wsio i zawinąl męzulek w folię by sie nie kurzył. Kurczę ja juz sie doczekać tej mojej córeczki nie mogę.
A kumpela obiecala ze w weekend zabierze od rodziców ciuszki po swojej córce i mi pozyczy. Cieszę sie ogromnie :)
 
Montana, o proszę jak szybko dotarła przesyłka ;)
Naszej Zośki wóz może jutro będzie ;)
Co do misia to kuzynka miała takiego fajnego dla córci ale nie wiem jakiej firmy.
 
Anulla28, kciuki za jutrzejszą wizytę i miłego podglądania maluszka ! :-) Ja musiałam mieć karte ciąży, skierowanie i tyle. Jeśli chodzi o pęcherz to nie był ani pełny ani pusty, chyba nie ma znaczenia.

My po wizycie z wynikami prenatalnymi, wszystko ok. Za 2.5 tyg mamy wizyte i powinniśmy już znać płeć :-) I będziemy ustalać termin połówkowego, wypadnie jakoś w okresie świąt.
 
reklama
Madzia na wzdecia specyfiki na kolki sa najlepsze.Ja podawalam i ciagle jeszcze podaje Lucy infacol i moge go z czystym sumieniem polecic.Dzieki temu uniknela tych potwornych bolesci.Do tego masaz brzuszka i podciaganie nozek na pewno pomoze:tak:Pozdrawiam.
 
Do góry