reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Infinity a gdzie Ty tą kołyskę kupiłaś i jaka cena, bo ja sie zastanawiam nad kupnem kosza mojżesza na podpurce.

Anulla, ja nawet karty ciązy nie miałam. Robisz w invikcie prenatalne? Lekarz tylko pytał czy mam na pewno pęcherz napełniony bo robił przez brzuch.A wczesniej przede mną była dziewczyna i jej robił przez brzuch ale chyba cos było nie tak bo kazał sie wypróźnic i robic dowciapnie i długo bardzo u niego siedziała ponad 40 min a ja tylko 20.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie czy wymaz z kanalu szyjki na chlamydie, ureaplazme i mycoplazme kiedy najlepiej zrobic? mozna zrobic przed @? czy po @ najlepiej?
 
Madzia nieźle ci Marcelinka rośnie. Ja wczoraj Adę ważyłam to wyszło 4400, a ona przecież tyle je ….:baffled:

Infinity mi też sowa podoba się :-)
Kurcze pooglądałam trochę te zabawki i na to wygląda,że w każdej z firmy CLOUD B jest mechanizm na wierzchu :crazy: średnio mi się to podoba,że dziecko może samo pstrykać.:crazy:

Przyznawać się która to miała tę maskotkę :-p
 
Kotuska robię u siebie w szpitalu. Dzwoniłam do mnie chyba sekretarka lekarza żeby zrobić wywiad przed badaniem, to głupia mogłam zapytać. A nie zapytałam i nie wiem czy mam mieć wypełniony. Pójdę chyba w połowie z wypełnionym, bo i tak ciągle latam do wc, to coś tam będzie:)
Jeszcze jutro próbowała się do mnie wprosić teściowa. Udało mi się wymigać, ale w piątek będę miała ją na głowie. I już mam ciśnienie podniesione na samą myśl. :wściekła/y:
 
hej...

a ja dziś byłam na pierwszym ktg...
ogólnie po stresach z twardym brzuchem zapis ktg super - żadnych skurczy... serduszka się nasłuchałam przez pół godziny, maluch wiercił się cały czas i ogólnie jestem uspokojona...
a i jeszcze badanie miałam, i lekarz mówi że z taką szyjką to jeszcze pochodzę:)

pozdrawiam
 
Ema super wieści :-)

Anulla ode mnie w Invikcie nic nie chcieli oprócz skierowania i pęcherz też nie musiał być do końca wypełniony. Byłam w wc jakąś godzinę wcześniej a później wypiłam około 200 ml wody i było ok.

A ja od dzisiaj zmniejszam encorton, mam nadzieję, że łagodnie to przejdziemy z dzidziusiem. Od dziaj biorę już 17,5 mg zamiast 20 a od soboty schodzę do 15.
 
Ema to juz bedziesz na luzie dobrze ze wszystko ok :D a czy jak brzuch ci sztywnieje to masz jakiez bole bo mnie od wczoraj czasem zlapie bol jak na okres i juz sama nie wiem czy dzwonic do dr :o
 
Ema to super, że wszystko jest dobrze:)
Kasik, ja tylko mam nadzieję, że dam radę z pęcherzem:) bo jeszcze jestem na etapie, że tylko wypiję troszkę wody i co 10min do wc :( w domu jest ok, najgorzej jak wyjdę z domu, bo potem wrócić ciężko :sorry:. Na szczęście mam rano badanie to nie będę się stresować cały dzień. A wizyta u swojego gin dopiero na 18.00
 
reklama
Ema, super wieści i że jesteś już spokojniejsza ;)

Anulla, tylko skierowanie i taka ankietę wypełniałam w invicta nic więcej.

Ja się dzisiaj dowiedziałam ze moją koleżanka z klasy jest w ciąży i ma termin na kwiecień ;) będzie z kim spacerować po wiosce hihihi ;)
 
Do góry