reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Esiek o widzisz :-pNie wiedziałam co Adzie kupić od mikołaja na święta, a właśnie na fb na profilu czworaczków z Bydgoszczy mi wskoczyło zdjęcie z tą przytulanką i od razu na allegro wystukałam po zachwalaniach mamy chłopców :-) Może w końcu huczący wentylator,który pracuje całą noc będzie można wyłączyć :-pNie tania ta zabawka ale jak widzę, jak mój starszy syn przywiązany jest do dwóch swoich maskotek (elma i zajączka+ ma taką poduszkę- wałek którą sobie kupiłam kiedyś jak byliśmy z mężem w górach, a teraz nie ma opcji,żeby ktoś nawet na niej głowę położył :-p przejął ją ode mnie i nawet wyprać nie pozwoli bo bez niej nie zaśnie :-pmuszę prać w dzień i suszyć od razu żeby na noc wyschła :-)) to myślę, że i z tą będzie u Ady podobnie tylko oby mechanizm był wyjmowany ze środka bo jak wyprać nie można to niedobrze :sorry: aaa no i żeby ten mechanizm był schowany, a nie na wierzchu bo na youtube widziałam owieczkę to tam wygląda na to,że mechanizm jest na wierzchu? :baffled:
 
reklama
Sylka kurczę to pobiegasz po tych lekarzach. Szkoda że nie dostalas skierowania na jakieś specjalistyczne badania połówkowe. Ja jak bylam na połówkowym prywatnie i miala lekarka wątpliwość to kazala przyjsc po skierowanie do przychodni gdzie przyjmuje na NFZ i dala mi do specjalisty u ktorego juz nie placilam a mialam przebadaną maleńką wzdłuż i wszerz a dodatkowo dostalam skierowanie na echo serca tez nie platne. A tu widzę odsylają lekarze jeden do drugiego :crazy:.

Labo fajnie że u Was w labo jest taka możliwość odnośnie badania krzywej. Wolalabym po tym co czytam też zjeść porządne śniadanko i zrobic dopiero wynik.
U mnie labolatorium pracuje od 8-11 i lekarka kazala wyrobić sie w tych godzinach zrobić te badanie, ale siedząc wczoraj w poczekalni do mojej gin, widzialam co sie stasznego dzieje w kolejce do labu, z 20 osób, oczywiście emeryci i jedna wielka kłótnia kto przed kim stoi, a juz odebrac wynik bez kolejki to człowiek zrównany z ziemią. Kobiety w ciązy u nas mają pierwszeństwo a widze ze o tez nie przechodzi,Ale ja sie nie dam, jak trzeba bedzie zrobię zadyme na poczekalni, :angry:
 
Sorry że nic nie piszę ale po tym szpitalu to poprostu jestem wypompowana z jakiejkolwiek energii :( Chociaż byłyśmy krótko to dostałyśmy w kość... Teraz sobie odpoczywamy, dostałam żelazo bo moje wyniki z krwi się pogorszyły ale nie dziwne jak tylko nadrobie z wagą to znowu spada :( Nie mogę przytyć... Max do przodu byłam 5kg a teraz znowy spadło do 3,5/4kg. A tu jeszcze dwa tygodnie i bedzie 8miesiac ciazy. Dobrze że chociaż dziecko rośnie, prawie pól mojej wagi to ona a gdzie reszta?? Przed ciążą bym się cieszyła z takiego przyrostu ale teraz położne zaczynają mówić że coś słabo...
Czy od niskiej hemoglobiny może boleć głowa??
 
Elleni wlasnie chciałam pisać ze nasze czworaczki mają taką przytulanke :) nawet nie wiedziałam ze cos takiego istnieje :) tam był link z ceną 119zl :)
Z tego co czytałam (ten drugi link) to ten Mechanizm Jest wyciągany i mozna wyprać maskotkę , ale czy sie nagrzewa to nie mam pojęcia .

SYLKa nie rozumiem Tego lekarza, kurczę odsyłanie do innych ok, ale ze wszystkim? Kochana musisz zacisnąć zeby i dac radę dla malucha.
Bziumelka nie dziwie sie ze wykończona szpitalem jestes , chyba nikt nie lubi tam przebywać , w domq najlepiej :)
 
Ostatnia edycja:
Bziumelka - kup sobie ten Floradix, mi na prawde rewelacyjnie poprawił wyniki w 5 dni! To jest syrop.

Elleni - też mnie troche niepokoi ten mechanizm na wierzchu wiec raczej kupie tą z drugiego linka. Nie wiem tylko który wzór, podoba mi się jeżyk. A ja tez tam weszłam przez czworaczki z Bydgoszczy bo chyba genna to lubi i mi wyskakuje :) Tez myślę że kupię to na Mikołaja lub pod choinkę, tym bardziej że na razie moja Gosia ma dwie maskotki normalne które na nią czekają i jedna taką jak ja to mówię "mizię" - szmatkę z główką króliczka co dzieci tym teraz często sobie po buzi marzą ( ktoś wie o co mi chodzi ? :) )
 
Esiek narazie dostałam jakieś leki od lekarza więc to bede brac ale jak nie poczuję żadnej róźnicy to się na coś przerzucę,

Prawdopodobnie dzisiaj jedziemy po wyprawkę co dostaliśmy od znajomych, napewno jest tam wanienka i rzeczy dla dziewczynki ale co konkretnie to się okaże. W tym tygodniu albo nastepnym albo w weekend pojedziemy po wózek. Mam kilka na oku wiec muszę skoczyc i je zobaczyć. Ale to nie są jakieś firmówki tylko firm mniej znanych. Jak to kupimy i odbierzemy to tak naprawde już mamy wszystko. Tylko takie jakies tam duperele zostaną. No i pora sie wziac za pranie i segregacje ubranek.
 
Agaawa też bardzo chętnie bym się z Tobą spotkała i przegadała pół nocy przy soczku ;-):-D ale widzę, że jesteśmy z dwóch końców Polski. Miałam być we Wrocławiu w październiku bo mieliśmy kupić od znajomuch auto dla mnie ale przełożyliśmy zakup na wiosnę więc w taką długą podróż raczej się już nie wybiorę. Chyba, że Ty planujesz wybrać się na północ Polski?

Labo jak to wygląda w Twoim laboratorium z krzywą cukrzycową, siedzi się te kilka godzin w poczekalni czy można wyjść? Mieszkam 30 km od laboratorium więc do domu wracać by mi się nie chciało ale siedzieć w poczekalni też nie bardzo. Wolałabym iść np. do kawiarni. A nie wiesz czy te inne, niby smaczniejsze glukozy są dostępne w aptekach bez zamawiania?

Smerfeta 27-go mam wizytę o 11:20 więc jak będziesz w pracy to się miniemy. Może jednak lepiej 17-tego, wizytę mam na 17:15 ale mogłabym przyjechać np przed 16-tą.
 
Agawaa - bol sie utrzymuje ale juz nie jest taki bolesny jak wczoraj.. chyba za bardzo sie rozczulilam nad grobem.. no ale biore leki to powinno przejsc.. mialam wczoraj wrazenie ze dostane zaraz @.. i latalam do wc co chwile..:-(


Syllkaa przykro mi ze musisz sie martwic i ze wysylaja z jednego lekarza do drugiego, zamiast twoj ginek zrobic wszystko co ma zrobic zebys wyszla z gabinetu poinformowana, a tak na dobra sprawe nie wiesz praktycznie nic... to jakis obled !!:angry:

Eleni sliczne to... tez chcialabym to kupic !! :tak: tylko co mam dwa kupic? czy wystarczy jeden?:confused: jak wchodze na te dwa linki to wychodzi mi to samo... hmmm


Dziewczny wy tutaj to skarbnica wiedzy !! mozna na prawde wiele sie dowiedziec!!:happy:


Labo
fajnie macie ze mozecie inaczej zbadac ta krzywa cukrowa, ciekawa jestem czy ja dam rade wypic...hmm nio ale mam troszke na to czasu jeszcze...:tak:

montana ja bym tak smo zrobila.. zadyma jak nic.. babcie co chwile chodza do lekarzy i duzo osob chodzi by sobie porozmawiac z inna osoba.. i robia tlok.. a na prawde osoba ktora potrzebuje dostac sie do lekarza czy na badanie czeka nie wiadomo jak dlugo !!:tak:


Bziumelka mi hemoglobina spadla z 12 do 9 a ostatnio mialam 9,4, biore leki 2x1 i ciutek poszla w gore..do tego pije teraz sok z burakow..no ale to pewnie tez ciut za malo, zobaczymy za tydzien jaka bedzie morfologia... od niskiej hemoglobiny moze bolec glowa...:happy:
 
reklama
ja chyba wezmę z pierwszego linka bo pokazałam synowi, którego zamówimy Adzie od mikołaja i mówi, że królika i nic innego ale on ma jakiegoś hopla na punkcie królików:-p:rofl2: tak więc chyba sprawa rozwiązana.

Esiek wydaje mi się że te z pierwszego linka są takie milusie, że aż chce się do nich samemu przytulić, te z drugiego po zdjęciu sądzę, że są twardsze i materiał inny. U mnie mały uwielbia mięciutkie pluszaki do których można noc przytulić:-p

co do mechanizmu to w owieczce jest wystający, w tym króliku i miśku nie wiem, zaraz poszukam na youtube :-)
 
Do góry