reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
ewelina moja kosmetyczka ma jakis tani sterylizator, za kilkaset zlotych i przy manicure i pedicure jest wystarczajacy. A profesjonalny mozna kupic za 3-4 tys zl. Akurat kiedys o tym z nia rozmawialam.
 
oj ta praca... tak to jest często że szefostwo nie rozumie obaw i potrzeb ciężarnych... u mnie niby wszystko ok i jak rozmawiałam z szefową to bardzo miło itd, ale nie zapomnę jak sama słyszałam jakieś dwa lata temu jej komentarz o innej pracownicy że zwolnienie już dała ale po mieście sobie lata... a przecież większość ciąż nie ma zalecenia do leżenia w domu...
ale dobrze że to duża firma to chociaż nie muszę się martwić co i jak po macierzyńskim...

m,ój brzuch nadal często twardy... umówiłam się z doktorkiem moim jutro w szpitalu że mi ktg zrobi i mnie zbada, więc się okaże co się dzieje...

a i wstawiam wam zdjęcie mojego brzusia 37 tygodniowego:) wszyscy mówią że malutki... ładnie się rozkłada na wzroście po prostu (184cm) no i ta dieta cukrzycowa też swoje zrobiła pewnie:)
DSC_0107.jpg

pozdrawiam
 

Załączniki

  • DSC_0107.jpg
    DSC_0107.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 54
Taki porzadny powiinien miec drukarke.
Esiek racja z ta sterylizacjs u mnie w gabinecie to wozimy do autoklawu od czerwca a to dlatego ze sanepid sie przyczepil dopiero teraz heh.
Ok ide sie relaksowac przy serialkach :). Dobranoc
 
Esiek no cos Ty w dzisiejszych czasach chyba kazdy by sie bal. U mojej kosmetyczki stale klientki maja nawet swoje pilniki w kopertach a cazki zawsze wyjmuje ze sterylizatora.

Ewelina przy duzym przemiale to pewnie sie oplaca kupic wiekszy, lepszy sprzet ale wiekszosc gabinetow jest mala, pracuje w nich max 3-5 osob wiec taki mniejszy w zupelnosci wystarczy.
 
reklama
Montana drukarka do autoklawu obowiazkowa jeszcze zebysmy sie nie nudzily miedzy czasie musimy to raportowac podczepiac i opisywac co bylo wkladane i tak dalej . I zgrzewarka do pakowania w rekawki . a to ze wiele gabinetow nie robi to wola o pomste do nieba bo chyba ci tak robia sami by nie chcieli miec wykonanego manicuru brudnymi cazkami z milionem bakteri :rolleyes:
 
Do góry