reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny ja tak tylko króciutko :)
Rano przeprowadziłam rozmowe z moim Synkiem odnośnie ułożenia się w brzuszku i podziałało. Był ułożony idealnie do założenia szantu. Mam nadzieję, że wyjdę w tym tygodniu do domu :).
Jeszcze raz dziękuję za trzymane kciuki i wszystkie miłe słowa :) :*
Super! Widac synuś słucha sie mamusi!
 
reklama
Szczerbatka fantastycznie że udalo sie założyć szanta Piotrusiowi, teraz żeby tylko go nie wyciągnął, pogadaj z nim o tym hihi.
Esiek fajnie że wyszlas do domu bo bez sensu bylo lezenie w takim razie w szpitalu. Niech Gosia sobie jeszcze pobedzie w brzuszku.
Olusia u mnie w przychodni pierwszy raz miałam KTG ale jakoś od 21tc chyba u nas robią, za to USG nie mialam ale wazne ze serduszko słyszalam :),
Magda wzielam taki kolorek, zaś spacerówka jest na odwrót tzn buda i ogólnie wieksza część spacerówki w kolorze tym ciemniejszym a środek w bezu, co mi pasuje bo jednak dzieciątko w spacerówce lubi miec coś w rączce i szybko jasny kolor by sie pobrudzil :tak:
indeks.jpg
 

Załączniki

  • indeks.jpg
    indeks.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 41
Hmmmm zastanawiałam sie nad waszymi wpisami. I.... Nie jestem w stanie zrozumieć jak ludzie mogą mowić, ze wolą 500 zł pod stołem, a nie 300 normalnie. To jest takie przyzwolenie społeczne na takie myślenie, a potem działanie. Ja osobiście uważam, ze mali przedsiębiorcy płacą bardzo duzo roznych podatkowe, opłat i pseudopodatkow i uważam, ze system trzeba uprościć, a nie dawać społeczne przyzwolenie na działanie poza prawem. Dla mnie to szok! Przecież dla takiej pracodawczyni, ktora daje glodową pensję i tak, dwieście złotych to nie jest az taka różnica. Ja osobiście uważam tą panią za naciągaczkę i oszustkę i do tego biznesowego nieudacznika. Bo jesli nie wkalkulowala godziwej płacy swoich pracownikow w swoj biznes, to sie nie powinna za ten biznes w ogóle zabierać. Bo prawda jest taka, ze ona zapewne opływa w dostatki, a ludzi perfidnie wykorzystuje i państwo oszukuje. Skoro tak, to niech sama pracuje po 24 godziny na nogach dziennie i wykonuje te prace swoich pracownikow za które nie chce zapłacić. Wybrała sobie biznes taki, w ktorym jest uzależniona od ludzi, wiec ona i jej biznes zalezy od tych ludzi. Moze sie przebranzowic i nie zatrudniać ludzi, skoro chce ich wykorzystywać i oszukiwać. Albo pracować samemu i wtedy mieć duzo mniejsze dochody.

Ja uwazam, ze nasza rzeczywistość zalezy od nas. Wsród moich znajomych prowadzących rozne biznesy nie ma zgody na takie działania. I moj maż tez płaci wszystko jak leci za pracownikow. I nie zawsze jest różowo, ale ńie ma przyzwolenia w nas na takie działania.
 
Ostatnio chyba Smerfeta pytala o wózek dla wyższych osób i ten do mnie pod tym wzgledem tez przemówił, mimo iz mam 168, moj M ma ponad 180 i na pewno lepiej sie prezentuje gondola bo jest wyzej, bo w niektorych wózkach są dziwnie niskie gondole prawie ze na poziomie kolan :-D

Agawaa świetnie to ujęłąś, niestety moja pracodawczyni ceni sobie i mnie i moją kolezankę bo z uśmiechem wykonywalysmy wszystko co chciala za psi grosz, botak naprawde zamiast zarabiać z roku na rok coraz wiecej w moim przypasku jest na odwrót. Aaa najlepsze jest jeszcze to ze cążki wozimy do szpiala na sterylizacje w autoklawie, ona placi tam jakieś grosze za to i wyobraz sobie odciąga nam 2 zl od manicurów i pedicurów bo tłumaczy ze ona ma kredyt. WIec zamiast w zeszycie zapisac za manicure 30 zl to mam sobie zapisac 27, no niby nie duzo, ok, jestem w stanie to znieść ale nie rozumiem tej jej polityki, w koncu to pracodawca powinien zapewnić mi stanowisko pracy.

Madzia a Twoj wozek juz przyszedl??
 
Ostatnia edycja:
Montana, fajny ;)
Widziałam u mnie kobitke z tym modelem ale granatowo biały oj rzucał się w oczy tą bielą ;)
U mnie wyszło zamieszanie z kolorem wózka ;) w sklepie powiedzieli że mogę mieć srebrny stelaż zamiast czarnego a okazało się że jednak nie mogę zmienić. Mam opcję albo białego stelaża albo czarnego przy tym kolorze czarno szarym lub zmiana koloru na brąz z bezem i czarna rama. I dokładnie przed chwilą mąż postanowił że ma być biały stelaż i czarno szara tkanina więc zaraz piszę maila do sklepu i jutro wysyłają ;)
 
Agaawa nie bede ciagnac tematu bo kazda z nas ma swoje racje. Na koniec tylko powiem, ze w biznesie nie wszystko mozna przewidziec i skalkulowac dokladnie, zycie weryfikuje nasze plany. Kiedys myslalam tak jak Ty ale teraz zaczynam sie przekonywac do innych rozwiazan.

Montana urzadzenie do sterylizacji chyba nie kosztuje az tak duzo, zeby nie mozna bylo go kupic do salonu kosmetycznego. Wiej stamtad jak najszybciej i nie zaluj.
 
reklama
Do góry