reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny mam jeszcze pytanie czy do wózka kupujecie jakieś prześcieradło czy coś takiego?? Na allegro teraz natknęlam sie na przescieradełka do wózka i powiem szczerze ze nie pomyslalam o tym by dać coś
 
reklama
dzieki dziewczyny: sprawdzic musze bo chyba ze stresu cisnienia predzej dostane , maz tez mi tlucze ze maly pewnie sie obrocil i jest spokojniejszy po prostu ale ja jak to ja panika, chyba za duzo sie w necie naczytalam .
 
Bziumelka bardzo ładny brzusio jak na ten etap ciąży. Ja to chyba z 30 kg przytyję :zawstydzona/y:

Agaawa chudzinko, czy Ty na pewno jesteś w ciąży? ;-):-D Ja miałam większy brzuch przed ciążą po śniadaniu ;-)

Dzięku dziewczyny za info o prenalenie, na razie stoi sobie w apteczce ale jak coś mnie zacznie brać to spokojnie zażyję :tak:

Madzia może córcia w końcu zdecyduje się przyjść na świat, taką ładną pogodę mamy :-)
 
Dzięki dziewczyny za informacje o tym lozysku, na szczęście młody sie rusza wiec uffff, pewnie tak dobie leży ze nawet jak małego kopniaka sprzeda to nic nie czuje :) prawdopodobnie na pęcherz tylko napiera bo ciagle siusiu biegam jak wariatka :p za 2 tyg normalna wizyta wiec troszke sie uspokoiłam :) mam nadzieje tylko ze kłaczki juz odpuszczą bo wczoraj zaliczyłam śmierdzący kibelek w galerii handlowej i kibelek w szpitalu (tam przynajmniej było cicho i pachnąco) młody pewnie tez ma Dosyć kłaczków :(

Ewelina dokładnie nic nieuspokaja jak USG :) wiec mam nadzieje ze wsystko w porządku :)

Madzia niech sie juz zacznie ten poród bo my Tu zwarjujemy ;)
 
Ostatnia edycja:
genna oj jak ja bym już chciała, ale ani mycie podłóg, ani mycie okien nie pomaga, nawet sex nie :) Już normalnie nie chce mi się odbierać telefonów z pytaniami czy to już. Idę chyba zaraz w miasto bo w domu też mi sie siedzieć nie chce.
 
Agawa super brzusio ;-)

ewelina.br trzymam kciuki, na pewno wszystko dobrze:tak:

Infinity
na pewno twoja mala kruszynka przybrala na wadze...:tak:

Magda_7891 trzymam kciuki za USG...:tak:

montana8 na pewno jutro uslyszysz dobre wiadomosci i bedziesz juz spokojna !! trzymam kciuki... a na ktora masz wizyte?:tak:

Genna
gratuluje ruchow... w koncu sie doczekalas i uspokoilas... ;-)
 
reklama
Madzia, może wyjście na miasto coś przyspieszy ;)
Mała uparta ale ma jeszcze kilka dni.

Ja byłam się zarejestrować wizyta koło 16. Przytyłam 2 kg ;) wkońcu waga drgnęła.
Na powrocie zajechalam do mojej szkoły bo dzisiaj obchodzi 50lecie istnienia ;) obejrzałam kroniki i nasmialam się ze zdjęć ;) (chodziłam tam od zerówki do gimnazjum).
A na 18 jadę do szkoły rodzenia na pierwsze zajęcia :)
 
Do góry