reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Montana jaki malutki brzuszek :-D ja już mam taki :szok:

Agaawa czyli urodzinki miałaś? Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka dla Ciebie i dla córci i spełnienia marzeń
h110.gif


Magda wow! Jakie torty! jak ten wizerunek kobiety zrobiłaś? no bije pokłony! super :tak:
b015.gif


Majka jeszcze raz gratuluję!!! Cieszę się, że wszystko tak ładnie się układa. Jutro wracasz do domku?

Genna no to widzę imię wybrane! Super! :tak: Mój mąż mnie drażni imieniem Tytus i ciągle do mojego brzucha mówi „jak tam Tytus, jak się czujesz?”

Szczerbatka każda suknia ślubna ma swój urok:tak:

Olusia bidulko… dużo zdrówka życzę, niech zdrówko szybko wraca do Ciebie

Finesse, Kotuska czeeeść
a120.gif
 
Finesse, kotuska witajcie u nas i rozgoście sie na dobre :-):-):-)

Majka cieszę się że dochodzisz do siebie kiedy idziesz do domku?

Olusia dużo zdrówka Ci życzę i szybkiego powrotu do zdrowia.

Torty smakowite aż ślinka leci a ja teraz taka ciasteczkowa jestem
 
Agawaa no proszę tak cichutko siedzisz, nic nie mówisz, a wiec STO LAT... STO LAT... i oczywiście spełnienia marzeń :-D
Smerfetka bardzo fajne imię Tytus, takie nie spotykane :blink:
Genna zamarzył mi sie szary pokoik, z różowymi dodatkami. Kupilam taki delikatny szary a dokładnie Beckers - Light Grey. A lampa podoba mi sie własnie taka różowa. Zobaczymy jak wyjdzie. I jeszcze biale mebelki bym chciala.
A właśnie Madziu kiedyś pokazywalas link z allegro firmy co robi takie biale mebelki, szafy itp, pamiętasz go moze jeszcze?
 
Finesse i Kotuska czas najwyzszy :)

Agaawa spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe - wszystkiego naj, naj, naj :)

Magda nie widze na telefonie zdjec, jutro na kompie naciesze oczy :)

Genna gratuluje wyboru imienia OBCY juz nie jest obcy ;)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny, leze w lozku, zazwywam antybiotyki i przede wszystkim biore leki przeciw goraczce....

Kotuska witaj :tak:

Agaawa spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe - wszystkiego naj, naj, naj :tak:
 
reklama
Genna dla chłopca to tak nie bardzo... no nic tak na 100% mi się nie podoba. Mojemu M podoba się to imię, ale teraz gdy wie, że mi się nie podoba to oczywiście na złość tak gada ;-)
 
Do góry