reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Z pęcherzem to raczej nie, nigdy nie miałam typowego zapalenia, i nie wydaje mi sie żebym teraz miała. Moze dwa razy w życiu cos mnie łapało bo non stop toaleta a mało co tam robiłam, no i bol przy siusiu, ale przechodziło samo w ciagu dnia lub 2.
Nie mam zadnych objawow typu: krew w moczu i nie chodze az tak czesto do toalety teraz i nic nie boli.
Raczej obstawiam macice lub jelita. Ale dzieki za pomoc.
 
reklama
montana chudzinko, ja miałam taki brzuch przed ciążą ;-):-D a teraz mam większy od Ciebie

genna Twojego brzucha prawie nie widać. Powiedz mi a Ty robiłaś badania typu żelazo itp? Bo jak tak kiepsko się odżywiasz przez kłaczki to może Ci czegoś brakować w organiźmie.

Smerfeta janawet boję się inwestować w ciuchy ciążowe i potwierdzać ciążę jak mnie ludzie pytają a co mówić o rzeczach dla dziecka. Jeszcze się nie odważę. Może po połówkowym :zawstydzona/y:

Dziewczyny tego pudru do pępka to chyba mało Wam ubędzie więc jak już urodzicie i pozbędziecie się pępuszka to my chętnie odkupimy od Was puder, ok?
 
Ostatnia edycja:
Mój mąż też mówi "co u was dziewczyny" ;)

A ja skończyłam moje dzieła ;)
Robiłam torty "na zamówienie" jeden na urodziny dla kuzyna w kształcie kobiety i dwa na 18nastke do bratanka ;)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1413028196792.jpg
    uploadfromtaptalk1413028196792.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 69
Madzia76 nie wiem czemu od razu mnie nie nacieli bo na koniec zrobili cięcie ale juz byłam popekana. Dzisiaj już czuje się o niebo lepiej. Mały nauczył się ssać pierś więc jestem mega szczęśliwa. Jak konczymy cycolenia i leży i na brzuchu to po prostu serce mi się rozplywa. Jestem tak bardzo spełniona i szczęśliwa że brak mi słów aby to wyrazić.
Montana8 już nie długo i ty utulisz swój cud. A brzuszek masz w sam raz.
Jeśli chodzi o kosmetyki to ja mam ziajke ale pi wcxorajszym kapaniu pani poleciła zużycie jednej butelki emoilantu obojętne jskiego bo mały ma suchą skórę a na później ziajka ok.
Do poduszka mam octanisept i widzę że tu też tego używają.
Pozdrawiam i uciekam do kojego Szczęścia ;)
 
Magda tort w kostiumie kąpielowych
Jest boski :) ale masz uzdolnione :) ja akurat nie lubie piec tortów :) ale za to torty pieluchowe i kuchenne robię :)

Kasik badalam , wszystko o dziwo ok , ale ja zawsze byłam inna :p cos czuje ze Franek w matkę chce sie wdać :/ koleżanka poleciła zjeść cos słodkiego i napić sie coli moze młody sie obudzi ale niestety , był tylko kłaczek :) no a brzucha nie widać wiec dobrze ze nie jeżdzę komunikacją miejską bo nikt by mi
Miejsca nie ustąpił a na poczcie to ja juz dawno nie byłam :)

Moj M tez do nas mówi albo rano pisze smsa z pracy "bry waszej trojeczce" a trójeczka dlatego ze pies to pierwsze dziecko :) teraz wyjechał i ciagle dzwoni i pyta sie o młodego czy juz dał znac o sobie
Troszke ogarnelam mieszkanko a teraz nudzimy sie we trójeczkę i czekamy aż M wróci z delegacji , czas jakos wolno leci samemu
 
Ostatnia edycja:
Genna moj M tez na naszą suczkę mówi córcia, mówi ze bedzie mieć 3 dziewczyny w domu :-D... No widze ze imię wybrane, Franio, tak?? Moze Franuś nie lubi jak mówiłaś na niego Obcy. Jutro sie uspokoicie jak zobaczycie swojego brzdąca brykającego w brzuszku. A mialas juz połówkowe??
Madzia masz talencik do torcików, hmm zjadłabym po kawałeczku z każdego :-p
Kasik ty również jesteś chudzinką :tak:, brzusio spożywczy- niespożywczy, ale nie ma co wyglada jak ciążowy. Ja juz jestem 4 kg do przodu :szok:. A tak długo waga stała w miejscu hehe.
 
Genna, torty pieluchowe i z ręczników itp też robię ;)
Widzę imię wybrane ślicznie Franuś mi też się bardzo podoba i był to jeden z typów od razu po Stasiu ;)
 
Montana połowkowe mam w najbliższy czwartek :)
boshe znowu męczą mnie kłaczki a juz Miałam "prawie" spokój :/
U nas Franus wyszedł Spontanicznie ale obydwoje odrazu potwierdziliśmy
ze to wlasnie to :)
 
reklama
Hejka !

Wczoraj jak pamietacie pisalam ze goraczkuje, gardlo mnie boli itp.. zadzwonilam do mamy i przyjechala do mnie autem.. wizyte u lekarza mialam na 11.. dobrze ze byla zemna mama bo sama nie dalabym rady isc.. szlam z mama pod reke...wiec zajechalismy do lekarza i czekalm 40 min na wejscie... a ja juz tam slablam... krecilo mi sie w glowie i slabo mi bylo, wiec polozyli mnie na kanapie zeby bylo mi lepiej... w koncu weszlam do gabinetu z mama tzn mama mnie podprowadzila bo sama nie dalabym rady... wiec mnie zbadal, osluchal... zmierzyl temperature ktora wynosila 39 stopni..wiec gardlo bardzo zaczerwienione, jeden wielki ogien i do dzis tak jest, oprocz tego wyszlo ze mam zapalenie oskrzeli i wirusowe zapalenie gardla. w oskrzelach slychac szmery wiec lekarz bal sie o zapalanie pluc.. dostalam antybiotyk taromentin 2x1, leki na obnizenie goraczki oraz probiotyk przy antybiotyku, do tego lezec, lezec i pic herbate z cytryna i miodem, i malinowa...wiec wrocilam do domu ledwo zywa, w aucie myslalam ze zemdleje tak mi bylo slabo ale dojechalam jakos i od razu poszlam do lozka.. wzielam antybiotyk, napilam sie i kimnelo mi sie... mama caly czas byla w domu do momentu jak moj wrocic z pracy... potem temperatura spadla do 37,8 ale po ok 2h znow zaczela rosna, robilam oklady na czolo, wzielam lek na obnizenie temp ale temperatura nie spadala tylko rosla.. wynosila 39.4 wiec znow lek na goraczke, troszke w koncu spadla, wzielam chlodny prysznic by sie schlodzic i polozylam sie zaraz do lozka..ale po chwili znow czuje ze rosnie.. wiec oklady na czolo, lek i tak sie meczylam cala noc... gdyby mi nie spadla to bym pojechala z moim na pogotowie... noc kiepskabo sie dusilam, nos zapchany, temperatura, bol gardla ze az przelykac nie umiem...i tak jest do dzis... chociaz temp mniejsza, gardlo boli, brak apetytu... robilam sobie dzis inhalacje z amolu by udroznic nos bo mam tak zapchany a nic nie leci.. w nocy to moj mowil mi ze tak oddcyhalam i slychac bylo jak mam zawalone oskrzela...
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=
IEII9KXBQxSRVcJBCPSHIIAsyIbJmQCkDIEHFHjF8AMU9UHwQwzFUaLMBLPTwZ8AcaHSAQAYTqOOLCip8IU05CbyzQSyDVPfMCANk0wEdmYSxix3MJAPNN80gwA44ZEBy1UA64ECKN0h8kkAGogjhpyjAuIHOH9MQgAMEBU2BQyirNNBAEkkAISmklNYQByUH6VBARZxKVACiAwUEADs=


Majka gratuluje tobie z calego serca.... :tak: wracaj szybko do formy

Madzia super torty !!:tak:

Kasik brzuszek super... :tak:

Genna oo widze ze imie juz wybrane... super... ;-) sliczny brzusio

Agawa super prezent od mezusia :tak:

montana sliczny brzuszek ;-)

jazzabell dzis zjadlam pol buleczki z maslem i czosnkiem... mdlosci dalej sa oraz wymioty ale nie tak jak wczesniej...chybamoj organizm skupil sie na chorobie niz na wymiotach.... :tak:

Octavi
ja dostalam taromentin 2x1.. mowil ze jest bezpieczny w ciazy... :tak:
 
Do góry