reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Szczerbatka to prawda, w ciąży z suknią może być różnie, ale na pewno zostawiłaś sobie miejsce na brzuszek i wierzę, że nie będzie problemu :happy: poza tym, panie pewnie wiedzą, że szyją suknie dla ciężarnej i pewnie wiedzą co robią. Wiesz już kiedy otrzymasz suknie? Jestem wielbicielką sukien ślubnych :-D


Infinity dzięki, już zamówiłam jeansy od polecanego przez Ciebie sprzedawcy. Kupiłam też tunikę od niego. Szkoda tylko, że sprzedawca prowadzi tylko sprzedaż przez kuriera bo czasem mam problem z odbiorem przesyłek od kurierów bo w godzinach ich pracy, ja również pracuje:sorry2:

Kasik, Agaawa kupiłyście już coś dla dziecka? ja jeszcze nie potrafię :sorry2:

Dziewczyny na razie nie zapisuje sobie polecanych przez Was specyfików bo za pół roku i tak zapomnę o tym wszystkim i o tym, że w ogóle zapisałam :-D
 
reklama
Szczerbatka panienko no no :) kto by sie spodziewał kochana :) zatem w 3 bedziecie świętować :) juz gratuluje
Infinity niby maja podobne jak nie te same składy ale słyszałam od kilku koleżanek ze tlko Sab simplex dawał radę mimo podobnego składu , a ten dań simplex to taki niebieski ze slonikiem
 
Genna ja też coś o tym preparacie słyszałam więc może coś w tym jest choć dziwne się to wydaje bo substancja na prawdę ta sama ... A jeżeli to ten ze słonikiem to za 16zł znalazłam + 16zł dostawa poczta polską :tak:
SAB SIMPLEX krople suspensja 30ml


Smerfeta mam nadzieję że Tobie tez się sprawdzą te spodenki ;-) A kuriera jak pracowałam to do pracy sobie zamawiałam zamiast do domu bo chyba każda firma dostarczała zawsze przed 16 i nie sposób było się z nimi umówić .... a teraz jak tylko się da korzystam z paczkomatu - dla mnie najlepsze rozwiązanie jakie wymyślono dotychczas :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Montana waga sie zatrzymała :) kłaczkuje mniej jupi :) musze jeszcze uważać co jem i ostatni posiłek 17-18 ale juz opanowane :) dzisiaj trochę zaszalałam i kupiłam sobie colę wiśniową , moze młody po niej sie obudzi ale i tak w niedziele ide na USG bo nadal cisza ruchów brak
Infinity tak to te kropelki :)
 
Ona ja na samym początku miałam oilatum, a teraz mam serię niebieską z Nivea : mleczko nawilżające i zel do mycia ciała i włosków -cudownie pachnie <3
o ta:
foto-price.png
 

Załączniki

  • foto-price.png
    foto-price.png
    32,6 KB · Wyświetleń: 28
Genna ale za to jak Ci bedzie łatwo wagę zrzucić :). Czytalam gdzies kiedyś ze pierwsze ruchy u pierworódki mogą wystąpić nawet w 24tc, wiec Twoj mały zacznie w końcu kopać ale za to ze zdwojoną silą hihi.

Elleni uwielbiam zapach Nivei, kojarzy mi sie właśnie z zapachem bobasków i taka niewinnością. Tez bede na pewno uzywac lini Nivea przy mojej Zosieńce :).
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny dochodze powoli do siebie. Nie mam porównania bo to mój pierwszy poród ale nie spodziewałam się że to aż tak boli. Na końcu nagroda jest piękna i o bulu szybko się zapomina. Niestety cała popekalam i mam dużo szwow. Nie moge siedzieć i każdy najmniejszy ruch to ból a małym trzeba się zająć. Ale jedno spojrzenie i wszystko przechodzi. Jest po prostu idealny. Mój mały wielki cud. Już nie długo wszystkie się przekonacie. Wracsm do mojego szczęścia.
Agaawa witaj serdeczne gratuluje i życzę spokojnej ciąży.
 
reklama
Do góry