reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Infinity fajnie że znalazlaś, trzeba by zebrac kilka osob ktore chca i zamowic bo wtedy taniej wychodzi przesyłka a potem jak cos rozesłać zwykłymi listami..
 
reklama
Ja mam do Niemiec 20km ale nie mam sily juz jechac. Napisalam do kolezanki czy mi kupi jak tak to zaraz Wam dam zna i napiszcie na priva ktora chce i wezmie wiecej i rozesle tutaj Wam.
 
Infinity bosko a do tego jeszcze Sab simplex na kolki :) moj wlasnie jest w Niemczech to moze Mi zakupu ale nie za wcześnie ? Nie wiem jak z datą ważności
A ja dIsiaj pstryknelam sobie zdjęcie bo tak wstawiacie te brzuszki moj 22 tydzien ImageUploadedByForum BabyBoom1412953067.625205.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1412953067.625205.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1412953067.625205.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
reklama
Genna, Esiek Sab simplex można też dostać i nawet łatwiej niż ten proszek, jest bez recepty, trzeba tylko patrzeć na producenta bo na pewno jest przynajmniej dwóch z różncyh krajów ... tylko ja nie wiem czy on nie działa tak samo jak wszystkie inne środki na kolki (dostępne w naszych aptekach od ręki) które mają tą samą substancję czynną ...
 
Do góry