reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Esiek dzieki za informacje, o tym zewnatrzoponowym to mi powiedziała moja położna, że bez problemu jak będę chciała, ja wolałabym uniknąć ale jak będzie bardzo bolało to nie powiem nie. Z tymi położnymi to tak moze być w umowie mam wpisane zastępstwo sama sobie wybierałam zastępczynię i wpisywałam w umowę. Ale ciesze sie że twoja znajoma zadowolona, a co do tego ze jest pełno to fakt, porodówka jest zapełniona.

Dziewczyny juz niedługo nie będziecie mogły leżeć na wznak bo faktycznie bedzie Wam sie robiło niedobrze albo duszno, a po 36 tc nie powinno się nawet lezeć na wznak położna mi odradziłą bo dziecku jest wtedy bardzo nie wygodnie.

majka moja mała w 35tc i 2 d. ważyła 2800 i na wykresie wychodziło idealnie. Co do mojej wagi to ja od ostaniej wizyty schudłam 0,5 kg od początku ciazy przytyłam 9 kg. czyli nie wiele trochę przybyło mi przy stymulacji i wogóle wcześniej trochę mi przybyło więc ja się cieszę ze nie tak dużo, pewnie coś tam jeszcze przyjdzie ale zobaczymy ja tak sobie myślę ze ten basen dużo tu zrobił.
 
Medalikara ja dzisiaj wlasnie te postanowiłam zamówić cos podobnego bo nie wygodnie mi jak brzuch jet uciskany przez pasy , niby kobiety w ciazy mogą bez pasów ale jakos tak goło mi bez nich. Dh
 
genna - kobiety w ciąży ani nie mogą ani nie powinny bez pasów. To wierutna bzdura i nie wiem kto takie głupoty opowiada. Nie dość, że zabijasz wtedy siebie to i dziecko.
Te adaptery o których piszecie są super, albo można też zrobić tak że - zanim usiądziesz na fotel zapinasz pas normalnie, potem siadasz i przekładasz sobie tylko tą część przez ramię a na ten wokól bioder tak jakby siedzisz - to jest bezpieczne dla dziecka i Ciebie. Poza tym kobiet w ciąży powinny jeżdzić z wyłączoną poduszką lub być odsunięte tak daleko aby, jeżeli wybuchnie nie uderzyła siłą w brzuch. Ja wyłączam bo jak się odsunę to nie sięgam nogami do pedałów :)
 
Ja jeżdżę w pasach teraz to ten dolny wkładam sobie pod brzuch bo już jest taki duży że się trzyma, ale słyszałam o tamtych są super a na bezpieczeństwie nie ma co oszczędzać, a jeźdźę dużo samochodem.
 
reklama
Ewelina, mój mąż też nosem kręcił ;) ale został przeglosowany ;) i już nie poprawia mnie jak mówię np "kupiłam Zosi spodenki" on mnie poprawiał "Zuzi kupiłaś spodenki" ;)
 
Do góry