reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Emilia i Ewelina jeszcze noe tak dawno ja wyczekiwalam pierwszych ruchow a teraz jak mały się prezy i kopie to mam czasami dość. To naprawdę potrafi boleć ;) A ja dzisiaj zaczynam 37 tc jeszcze 7 dni i moja ciąża będzie donoszona a potem moge rodzic ;)))))
 
Ostatnia edycja:
majka jak tak piszesz to mi sie przypomina jak niedawno siedziałam na kanapie i gapiłam sie na mój brzuch i mówiłąm do mojej Marcelinki żeby mnie kopnęła a teraz czasem mówiej jej zeby aż tak nie dawała mi do wiwatu haha. Faktycznie zaraz ciaża będzie donoszona no nie na darmo masz koszulkę liderki :-) co dla mnie oznacza że ja jestem nastepna. Dziewczyny doczekacie sie i Wy tych kopniaków, ale prawdą jest ze będziecie wtedy o wiele spokojniejsze.
Majka kiedy masz jeszcze wizyte bo ja za 2 tyg. i doktor powiedział ze to chyba już koniec, no chyba ze przenoszę ale tego bym nie chciała i powiedz jeśli mozesz ile ważył Twój synuś na ostatniej 35/36 tc.
 
ewelina z tego co widzę po Twoim suwaczku to kończysz 20 tc a zaczynasz 21 tak to sie liczy 20 tc i 1 dz. to jest już 21 tc i tak liczą w szpitalu. To tak jak ja mam 35tc 4dz. to już jest 36 tc.
 
Ewelina ale fajnie że mały daje juz o sobie znac :biggrin2:.
Jak ja ostatnio pisalam ze nic nie czuje tak chyba jednak to co czulam,takie delikatne smyranie to jest to , dokladnie takie uczucie jakbym połknęla rybkę. Codziennie popołudniu jak sie położe to czuje mojego skarba, a wczoraj nawet az brzuszek mi sie ruszył. Tak więc śmiem twierdzić że to jest to.
Póki co to mam ta jak Madzia codziennie mówie do mojego brzucha by maleństwo kopało mamusie.
 
ewelina dokładnie tak 20 tc to skończony tydzień i zaczyna sie 21 tc. mój doktor zawsze w karcie ciąży pisz np. 35/36 ale mówi ze jak juz sie skończy 35 to znaczy ze jest sie w 36 to trochę skomplikowane ale jak byłam teraz w szpitalu to też tak liczyli. Życzę Wam szybkich kopniaków maluchów :-)
 
Ewelina skończony 22tc a zaczety 23 to jest 6miesiac, masz jeszcze 2 tygodnie do 6mc.

U mnie już mocne kopniaki od jakiegoś czasu, że jak reke na brzuchu położysz to masz wrażenie że podskakuje :)
 
reklama
Do góry