reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Czyli u mnie już 6 miesiąc :szok: Kiedy to zleciało.
Jeszcze dobrze pamietam jak na transfer jechałam spóźniona, po 11 wyszłam z wanny, a w czasie drogi przypomniało mi sie, ze nie wzięłam karty stymulacji, wiec zawrocilismy i tuż przed 12 weszliśmy do kliniki :)
 
reklama
Emilka u mnie to nie czkawka bo mała zaczyna koncert jak połozysz jej ręke, wtedy kopie jak nakrecona. Męża ręka jest zawsze gorąca i jak ją poloży na brzuchu to idzie seria kopniaków, nawet jak zmieni ułożenie reki to za chwile ona tez zmienia miejsce ułożenia i znowu celuje w reke:) A jak zabierze reke to robi się względny spokój. Zreszta prawie zawsze jak położe się na płasko na plecach to budzi sie i wariuje. Tez tak macie?? Może jest jej nie wygodnie tak...
 
Dziewczyny to prawda, niedługo te ruchy nie dadzą Wam żyć !!! Cierpliwie czekać :) Wiem, wiem łatwo się mówi...

A ja dziś zaczynam 8 miesiąc - na prawdę czas zapierdziela, szkoda tylko, że jak się dzieci urodzą to leci tak samo szybko ;)

Madzia - mam informacje z pierwszej ręki dla Ciebie, wczoraj się widziałam z koleżanką która rodziła SN w Zdrojach - znieczulenie zewnątrz-oponowe bez problemu dostępne :) Rodziła także z tą fundacją i ogólnie mówi, że była zadowolona choć była inna położna niż ta z ktorą była cały czas w kontakcie. Ogólnie na plus ale mówi, że porodówka full zawalona i do laktatora który był na oddziale czekała w kolejce np 2 godziny :)

Infinity
- czy ty nie miałaś wczoraj wizyty - pisz nam szybko co i jak!

Bziumelka - dzieci najwięcej czujemy jak leżymy na plecach płasko z nogami bo wtedy macica układa się tak, że mają najmniej miejsca :)
 
Ostatnia edycja:
Bziumelka, ja też jak tylko się położe to mam całą serię kopniaczków ;) jak mój mąż jest blisko i rozmawiamy to jeszcze mocniej jakby reagowała na jego głos ;) i rękę też ma skopana jak położy na brzuchu :)
 
No właśnie też mi się tak wydawało że wtedy są jakoś bardzo ścisnięte :) Dlatego jak chce ja poczuc to sie tak klade, chociaz chyba niedługo bede wybierać pozycje w ktorych jest najmniej aktywna.
 
Madzia76 dokładnie czas tak szybko leci ;) dopiero co robiłam testy a teraz się szykuke na poród. Mój mały w równym 35t0d miał 2700. A wizyte mam za tydzień 24 z racji tej skróconej szyjki i również mam nadzieje że będzie to moja ostatnia wizyta. Wagą małej się nie martw jedne dzieci są większe drugie mniejsze. A w sumie przy sn to im mniejsze tym lepiej. Mój dr powiedział że mały rośnie idealnie i równomiernie. Ani za szybko ani za wolno więc jak lekarz tak mówi to się nie martwie. A jak z Twoja wagą? Ja 10,5 kg na plusie ;) mam nadzieje że 15 kg nie przekrocze bo ostatnio waga szybciej szła do góry a tak naprawdę to moge jeszcze mc albo dłużej chodzić.
 
reklama
Do góry