reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Madzia ja mialam podobna sytuacje. Jak lezalam w szpitalu w 36tc to na ktg zapisywaly mi sie skurcze,których w ogóle nie czulam. Polozne to lataly przy mnie sadzac ze sie rozpoczęlo ;) a dotrzymalam do 39 tygodnia i urodzilam tez bie z sama z siebie tylko z pomocą lekarzy :)

Ja jestem wlasnie w przychodni. Robie test obciążenia glukoza by wykluczyć cukrzyce. Proszę trzymajcie kciuki by wynik byl dobry :) jedno moge stwierdzić gorzej mi smakowal ten roztwór niż jak robilam go w ciąży, teraz tez mi jakoś tak nie dobrze. Jak wrócę do domu to nakarmię moja Niunie slodkim mlekiem :p Moja Wiki przekroczyla juz 5 kg, oj czuje sie ja na rączkach :) w poniedzialek idziemy na szczepienie,juz mnie serce boli
 
reklama
mam nadzieję że też tak skończę, chociaż jestem na diecie tydzień, a przekroczenia 90 na czczo i 120 po posiłkach się kilka razy zdarzają...
a dietę miałaś z przeliczaniem ww czy tylko ograniczałaś sama wybrane produkty?? i czy też zdarzały ci się przekroczenia czy ładnie ci od razu uregulowały się wyniki??
 
Ewelina kurde ale trafilas na lekarza, normalnie zero zrozumienia. Ale najwazniejsze ze malutki jest i ma sie dobrze ;-)

A do mnie właśnie dzwonił mąż z pracy i powiedzial ze jak wróci to zabiera mnie do hurtowni z artykułami dziecięcymi, ale sie cieszę :-D, wezmę liste zakupów dla maleństwa i pewnie sie na cos pokuszę:).

Milego dnia dziewczyny
 
Szpital oktopny napewno tam nie bede rodzic bo.pacjenta maja w du.......e . Bede jechala do Sw. Zofi w Warszawie daleko bo 55 km. Ale wytrzym bo do tych konowaloe dziecka nie dam .
 
Ewelina a ja uważam że takie usg w zupełności wystarczy, bo martwiłaś się czemu się nie rusza więc jak sprawdzili że wszystko jest ok to skończyli. Najgorsze by było jakby w ogóle nie chcieli zrobić. Jedynie o co można się przyczepić to o głupie gadanie lekarzy. Dziewczyny z PL ja uważam, że my na opiekę z NFZ nie możemy narzekać, mówię tak bo widzę jak traktują w Irlandii czy Anglii tam to jest dziwaczna opieka.
 
Ale w wiekszosci szpitali u nas tez.jest.ok u mnie jrst malutkie miasto i szpital.ktory nie ma dobrej opini niestety . Zawsze dzialy sie tam.dziwne zeczy . Moja ciocia zaczela rodzic w koncowce 7 miesiaca i nikt zie nia za specjanie nie zaja polozyli ja a ona krzyczala ze rodzi dopiero jak wojek.dojechal i zacza robic raban to poszly sie nia zajac .
A jeszcze ja z natury jestem taka spokojna trzeba naprawde duzo zeby mnie z rownowagi wyprowadzic .
 
Dziewczyny u mnie i u Marcelinki już lepiej podbrzusze nie boli czyli leki działają we wtorek mam wizytę u mojego doktora więc zobaczymy co powie myslę ze wytrzymamy jeszcze troszę albo tak jak pisze Minni doczekamy bez problemu do końca . Dziękuję Wam wszystkim za trzymanie kciuków za mnie i moją córeczkę.

Ewelina faktycznie podejscie do pacjenta w naszej służbie zdrowia jest nie fajna ale nie można też generalizować ja na wczorajszą opiekę nie narzekam.
 
reklama
Z tymi szpitalami to chyba zależy na jaki humor ludzi się trafi... Rozmawiałam z koleżanką która jest zachwycona opieką w naszym szpitalu a ja mam złe doświadczenie po tym jak trafiłam tam z plamieniami. Dosłownie loteria.
 
Do góry