reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wiesz takie już pierdółki to mama lub mąż szybko wyskoczą do najblizszego marketu i kupią, ważne że te najważniejsze już masz :) No ale trzymam kciuki aby jeszcze chciała posiedzieć do pażdziernika w tym brzuchu u mamusi :)
 
reklama
Ewelina i co tam u Ciebie? Mam nadzieje ze z maluszkiem jest wszystko OK.
Hihih co do brzuszków to ja narazie tez mam tak mały, tyle ze jeszcze jest u mnie wcześnie bo dopiero 16 tydz sie zaczął, ale szczerze mówiąć kiedyś myślalam ze szybciej brzuszki ciążowe wypycha. Ja codziennie do lustra podchodzę i sprawdzam czy choć ciut urusł, no ale juz zaczyna go widać, ale poki co tez malo kto wie ze jestem w ciaży. Z 2 tyg temu jak spotkalam sie z kumpelą i powiedziala mi ze nic nie widać, to az mi smutno było :-D.
 
Madzia, oby twoja niunia poczekała jeszcze choć te 2 tygodnie.

Co do brzuszków to właśnie mężowi mówiłam że te panie co czekały też na połówkowe to miały większe niż ja...
 
Bziumelka :-D całkiem to możliwe, szczególnie że jesień nadchodzi a pod tymi ubraniami jeszcze mniej widać ;-) Zobaczymy ...
Ewelina właśnie, czekamy na dobre wieści :tak:
Madzia widzisz, mała wie że wszytko co ona potrzebuje już gotowe, co tam koszule i szlafroki będą ją interesować ;-) zresztą ona tylko mamusi potrzebuje, nie ma się co oszukiwać :-)
 
Madzia76 ale Cię Marcelina nastraszyla lez i odpoczywaj a na pewno dptrwacie do terminu. Mnie dr też nastraszyl a wcale się nie zdziwie jak przetrzymam. Zauważyłam że te nasze forumowe dzieci to albo dużo wcześniej się rodzą albo dużo po terminie cos w tym chyba kesy. Dziewczyny nie narzekajcienna mały brzuch bo taki jak ja mam to naprawdę nic wspaniałego moje plecy wołają o wymiane ;) normalnie czuje się jak słoń miko że przytylam 10 kg to chyba nie tak wiele.
 
Wrocilam z laską zrobili mi USG chociaz za duzo powiedziane przylozyl glowice na 5 sek. i powiedzial zywe , chyba nie mysli Pani ze zrobimy cale usg wystarczy to . I wogole ze pierwsze ruchy bede czula po 20 tyg. a nie teraz ....... Nasza sluzba zdrobia
 
Madzia odpoczywaj dużo, leż i na pewno jeszcze te 2 tygodnie Marcelinka posiedzi, ale strachu się pewnie najadłaś....

ewelina szok normalnie! JAk można tak potraktować przestraszoną ciężarną. Wierzyć się nie chce.. i jeszcze ta idiotyczna teoria z ruchami od 20 tc, ręce opadają, a to ginekolog przecież- właśnie oni powinni nas rozumieć jak nikt inny

Dziś widzę dyskusja o brzuszkach :)))) ja też z tych co piłkę połknęły :-D ale mi się zawsze taki brzuszek marzył i podobnie jak u Eśka, za 6 tygodni poród, a ja mam dalej talię, mimo, że 12kg jest na plusie. Na sesji ciążowej Pani fotograf kazała się wypinać troszkę do przodu, żeby brzusio był bardziej okazały :-D i też liczę, że dzięki temu ominą mnie rozstępy, choć decydujący 9 miesiąc jeszcze przede mną..
 
Ja mam wózek retro i jestem przeszczesliwa :) kupilismy go dopiero tydzień temu wczesniej mialam tako ze skretnymi kolami . Retro jest dużo większy od tako ma ogromną gondole. A komfort dziecka jest nie porównywalny . Nie moglam patrzeć jak Hani urywa się glowa na wertepach dlatego kupilismy retro na ogromnych 16 calowych kolach. W życiu nie zamienilabym go na inny wózek. Tako sobie stoi i kurz zbiera. Co do skladania i rozkladanua to robię to sama bo jest bardzo prosto i lekko wszystko chodzi. Bez problemu mieści się do kombi . Jak bym cofnela czas to od razu bym kupila ten wózek zaden ze skretnymi kolami bo SA one twarde i komfort dziecka jest tragiczny
 
Byl tu tez temat monitorów oddechu. Ja mam od poczatku monitor zakladany do pieluszki i innego tez sobie nie wyobrazam. Mam Hanie pod kontrola w każdym miejscu nie tylko w lozeczku ale i na spacerze w samochodzie w foteliku. Bardzo go polecam . Tez zastanawialam się nad tym plytkowym .
 
reklama
A teraz co do brzuszkow to ja tez nie mialam super dużego. Najbardziej urosl mi pod koniec ciąży. Tez w rodzinie mi gadali ze urodze nie dozywione dziecko itp co mnie bardzo wkurzalo. Teraz się cieszę SE nie byl pokaźnych rozmiarów bo szybko mi spadl i juz 2 tyg po CC nie mialam wcale brzucha tylko mój plaski jak przed ciąża. Wiec SA plusy :) nie macie czym się martwić a glupim gadaniem osób trzecich nie ma się co przejmować. Brzuch mialam Malý a Hania urodzila się 3100 i 51 cm zdrowa jak rybka :)
 
Do góry