reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Niepokorna zaciskam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie &&&&&&&&& ale fajnie, że lada chwila utulisz bobaska swojego

Madzia co Cię skłoniło do pojechania na IP? Bo skurczy nie czułaś? Pytam bo obudził mnie rano ból podbrzusza jak na @ i to taki serio... potem niby przeszedł, ale tak pojawił się jeszcze ze 2 razy :/// ale żadnej regularności w tym nie ma. Jak to było u Ciebie?
 
Hej!!
Niepokorna, powodzenia i oby poszło jak najszybciej:)

A ja Wam się pochwalę dzisiaj dokonałam z mężem strasznie ciężkiego wyboru i oto skutki:
gond.jpgspac.jpg
W dodatku od razu przywieźliśmy do domu, więc nie będę się niecierpliwić kiedy przyjdzie:)
Teraz mi już tylko została pościel i jakieś przybory kosmetyczne dla maluszka typu nożyczki, cążki szczotka itd. i to będzie wszystko:)
Myślę nad tym czy kupować jakieś mleko na początek, czy w razie czego wysłać męża na szybko.
 

Załączniki

  • gond.jpg
    gond.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 77
  • spac.jpg
    spac.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 76
Lenkabar jak znowu dopadnie Ciebie skurcz to idź pod prysznic z ciepłą wodą, i niech spływa Tobie po plecach, powinno pomóc tak mówili mi na szkole rodzenia, jak po tym przejdzie to nie mamy się martwić, chyba że nie to wtedy do szpitala. Mi lekarz ostatnio też mówił, że mogę niedługo odczuwać mocniejsze skurcze, ale mam się martwić jak będą trwały kilka minut, bo ostatnio miała ale to było kilka sekund.
 
Zuzia a jakie mleczko podajesz ?? u mnie po pokarmie w piersiach ani śladu już …. Ale nauczona już po przebojach brzuszkowych przy synu od razu kupiłam enfamil o-lac i butelki z odpowietrznikiem dr Browna. Mimo tego jeszcze Adzie coś przeszkadza czasami i podaję Infacol przed każdym posiłkiem
 
reklama
Niepokorna kciuki zaciśnięte no już najwyższy czas.

Lenka mnie bolał brzuch na dole i twardnial s obudziły mnie skurcze i biegunka s to że są regularne to dopiero zarejestrowało ktg.
 
Do góry