reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Madziu, niepokorna, genna mowilam lekarzowi o wymiotoch i przepisal mi lek na wymioty, biore od piatku kiedy mialam wizyte.. ale w sumie jak on ma mi pomoc skoro praktycznie co wypije to za pare minut lece do wc.. wiec nawet nie zdazy mi sie wchlonac..

Dzwonie do gina, mam nadzieje ze nie jest troche za pozno.. trudno, przeprosze go najwyzej za ten telefon!

Lionessa dzieki za informacje ;-)
 
Genna dostalam torecan w tabletkach, chyba moj gin nie zdawal sobie sprawy jakie mam te wymioty..

Szczerbatka jeszcze tego sprobuje.. jutro kupie imbir bo dzis to juz za pozno
 
Probowalam sie dodzwonic do mojego lekarzs ale nie odbiera..iutro rano bede dzwonic do niego! Nikt mi teraz nie da tego leku w aptece.. chyna ze pojade do mojego szpitala moze oni mi dadza.. ? Hmm
 
Olusia jesli juz na prawde nie dajesx rady to podjedz. Obys tylko.pila wode bo jak to ci tez nie podcjodzo to kroplowy .
Ja wymiotowalam od poczatku ciazy do ok 13 tyg. Teraz tylko rano .
 
Ostatnia edycja:
Olusia niestety bez recepty nikt ci ne wyda tego leku, albo jedz do swojego szpitala albo poczekaj do jutra , nie jedz do rana juz nic bo tylko powodujesz tym wymioty niestety , ja jadłam 3 razy dziennie , deserek ze słoiczka, chrupki i ostatni posiłek sloiczzek do 17 bo inaczej zasnąć ne mogłam przez wymioty
 
reklama
Wy bidulki tak się męczycie/ męczyłyście z wymiotami a ja tu już po śniadanku bo śmigam dzisiaj do pracy na chwilę ;)
Mam trochę nie pokolei w głowie bo o 6:30 wcinałam jajko na pół twardo :) od wczoraj mnie ta zachcianka męczyła ;)
Miłego dnia :)
 
Do góry