reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

oj... ewelina... obejrzałam Dziwisza i aż nerwy prawie mi puściły...
już niby się człowiek uodparnia na te wynurzenia księży na temat in vitro, ale jednak ile można słuchać...
zamiast wziąć się za księży i ich wszelkie występki to tylko naszego tematu się uczepili...

powiem wam że mieszkam w dość małej miejscowości i ostatnio sobie uświadomiłam że część osób wie o zabiegu (najlepsze źródło plotek w mojej mieścinie to ośrodek zdrowia - niestety brałam po transferze w pewnym momencie zwolnienie od rodzinnego - więc jak to z lekarzem opowiedziałam co i jak... ale że zwolnienia w większości wypisywane są w okienku u pielęgniarek a lekarz tylko podbija to mają plotkary wgląd w karty i sobie wyczytały...)
ogólnie niby mi to nie przeszkadza, ale sam fakt...
tylko czekam aż do proboszcza dojdzie... a szczerze to chętnie bym się z nim rozmówiła na ten temat jeśli będzie kiedyś jakiś problem:wściekła/y:
a potem tylko pozostaje przenieść się do innej parafii...

oj... szkoda słów...
 
reklama
Jogo fajnie że już po wszystkim u Ciebie i dochodzicie do siebie. Teraz to juz tylko będzie lepiej.

montana ja tez nie mam usg na każdej wizycie, ostatnie miałam w 29 tc a teraz jestem w 35 i nawet nie weim ile waży moja kropeczka, dowiem się w poniedziałek, tak to już jest z tymi lekarzami, mój uważa ze usg wpływa negatywnie na dziecko i nie ma z nim dyskusji na ten temat.

Co do luteiny to mozna ją spokojnie odstawić bo bierzesz jeszcze duphaston ja wszystkie leki odstawiałam stopniowo ale w 13 tc już nic nie brałam
 
Cześć dziewczyny, w którym tygodniu widzialyscie migające serduszko ? Mam wizytę dokładnie w 6tyg, obawiam sie ze to za wcześnie, jednak lekarka kazała przyjść w tym terminie.
Pamiętacie w którym tyg byłyście ? :)
 
Liska - ja widzialam 6tc 2 dzien. ;).
Niepokorna - a co sie dziwisz? Dziecko masz zgodnie ze swoim nickiem - Niepokorne ;)

Dziewczyny a ja od piatku wzielam sie za pranie. Robie tak 3 pralki dziennie bo wiecej nie daje rady, na szczescie po suszaece juz nie trzeba prasowac bo bym chyba wyzionela ducha przy tym... patrze na te ilosci i zastanawiam sie gdzie ja rozum mam ...
 
Ostatnia edycja:
Esiek, :) dziękuje. Chyba źle policzyłam dni, powinno sie liczyć od dnia punkcji chyba a nie od transferu plus 14 dni. Punkcje miałam w 11 dc. Czyli powinnam byc w 6t3d podczas usg... Juz nie mogę sie doczekać bo dopóki nie zobaczę to nie będę spokojna...
 
reklama
Do góry