reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

dziewczyny rodzace mam pytanie czy którejs z was podczas porodu z wusiłku wtskoczył hemoroid bo mi tak .Dostałam czopki posterisan i masc ale jestem ciekawa czy sie wchłona?dzis sciagnełam szwy-ale ulga:tak:
 
reklama
Ewelina u nas mała będzie u siebie w pokoju, mam tam łóżko rozkładane i najwyżej tam będę spać ale najważniejsze aby ona była od samego początku u siebie. A ja staram się nikogo nie słuchać i robić poswojemu bo jak zacznę słuchać mamy, teściowej, babci, cioci itp itd to będzie masakra...

Madzia i Piotr ja mam tego pieprzonego hemoroida i bez porodu :( Czy te czopki masz na recepte??
 
Ewelina jest taki plan, prawdopodobnie przez pierwszy tydzien jak będziemy sie siebie uczyli to w nocy bedzie spał w koszu Mojżesza w sypialni z nami, a w dzien w swoim pokoju, ja śpię bardzo twardo wiec boje sie ze na początku nie będe słyszała płaczu , w przeciwieństwie do mojego M :)

Dziewczyny wlasnie król ZUS mnie nawiedzil w postaci 2 pań , ktore sprawdziły czy jestem w ciazy i czy oby nie pracuje na zwolnieniu lekarskim hahahahahaha :)
 
Ja tez bede mojego kładła do kosza Mojżesza. Myslalam o łóżeczku ale na poczatku moj bedzie miał wolne przez tydzien tylko, przyleci tez moja mama na dosc długo wiec myśle ze bede z nia spała z małym to mi duzo pomoże w nocy. A pokuj zrobimy pozniej jak juz bedzie za duzy na kosz, moze jak z 4 miesiace bedzie miał. Wtedy moze samo do mnie przyjdzie w jakim stylu urządzić pokuj, jak juz bede go widziała :-)
 
hej kobitki ja jestem po krzywej cukrowej i powiem wam ze TA NASZA PANIKA FORMUŁOWA JEST PRZEREKLAMOWANA

co prawfa roztwor jest slodziutki ale bez przesady da sie go wypic:) teraz czekam na wynik:) oby byl dobry a wlasnie jaki by mial byc ??
 
reklama
Bziumelka w moje sypialni zmieści sie kosz mojzesz , który dostanę od koleżanki , wiec kołyski nie będe kupowała , bo nawet mógłby byc problem a łóżeczko bedzie w jego pokoiku :) wiecie taki jest plan zobaczymy jak bedzie :)

Ona czyli właściwie taka woda z cukrem ?;) eee spokojnie dam radę :)
 
Do góry