reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Magda ledwo zyje.. mdlosci i wymioty pelna para.. :-( dzis zjadlam chrupki kukurydziane i na chwile mi pomoglo a potem znow.. i wypilam troszke coli...
 
Magda a co moge brac jeszcze.. ? cola na chwilke pomoze.. chrupki tez na chwile.. probowalam zjesc kaszke ale nie bardzo..co moge brac jeszcze... nie daje juz rady..jak tak dalej bedzie to nie wiem.. juz ledwo zyje..
 
Magda ledwo zyje.. mdlosci i wymioty pelna para.. :-( dzis zjadlam chrupki kukurydziane i na chwile mi pomoglo a potem znow.. i wypilam troszke coli...

Wspolczuje...wiem co przechodzisz...ja wymiotuje od 5 tygodnia ciazy a jestem juz po terminie i nadal wymiotuje gdy zapomne o tabletce...bo jestem na lekach przeciwymiotnych niestety niedostepnych w Pl. :(
 
Olusia a jak byłaś na wizycie to nie Mówiłas lekarzowi o wymiotach ? Pomecz sie jeszcze chwilkę , ja pierwsze leki anty klaczkowe dostałam w 11 tygodniu, potem następne i w 16 trochę zelżały ale są, a wymiotowalam od 4tygodnia ciazy , zadzwoń do lekarza moze da ci cos, ja najpierw miałam Torecan czopki , nie pomogły tzn pomogły jak je brałam całe 4 dni , skończyłam i wróciło , potem miałam zofran, tylko jamkialam takie silne wymioty co 15 min od popołudnia do wieczora
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olusia zapytaj swojego gina o Torecan, czytałam o nim na innym forum GW gdzie dziewczyny po in-vitro go stosowały i pomagał. mnie na szczęście ominęła ta nieprzyjemność- za to zgaga daje do wiwatu!
 
Do góry