reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ale naskrobałyście kobietki od rana ;)
Byłam u dentysty i moja niunia nie lubi dentysty to już wiem ;) jak tylko zaczęła mi wiercic to mała zaczęła tak kopać że szok.
Co do kalendarza to mogę go przejąć ;) chyba dam radę z dwoma ;)
 
Esiek teraz to już powinno być łatwiej na tym usg Gocha już duża i powinna wszystko pokazać moja Marcelina w każdy, bądź razie współpracowała. U mnie od ostatniego usg też minęło już 5 tyg. ale mała bryka wiec już aż tak się nie denerwuję. I właśnie przyszedł mój kocyk minky ale ładny skoda że nie zamówiłam jeszcze jednego tz. to jest rożek ale mogłam zamówić jeszce kocyk bo te przesyłki strasznie drogie są.

Elleni to ty taki mały hardcorek masz z dwójką bobasów ale przynajmniej nie ma czasu na depresję, ja się tego boję ale mam nadzieję że mnie nie dopadnie.
 
Heh, Madzia to prawda - przesyłki drogie, ja też kumuluje zakupy. Ale i tak wychodzi dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym :) No i rzeczy ładniejsze.
A ja zrobilam dwie pierwsze pralki - w jednej poszły pieluchy tetrowe, w drugiej prześcieradła. Teraz w suszarce, potem prasowanko i koniec na dziś. Tempo zawrotne.
Kupiłam Dzidziusia kolor i do białego i ten płyn Dizdziusia i zapach jest bardzo delikatny ale przyjemne to wszystko takie. Jak się Gośka nie uczuli to będę mogła polecać :)

Elleni - heh, to wesoło wierze. Fajnie mieć dzieci z małą różnicą wieku ale początki na pewno trudne. Niemniej - za półtorej roku będą sie same sobą zajmować a ty będziesz wypoczywać :) No chyba, ze się trzecie trafi :)


Aha - nie wiem czy często chodzicie do Rossmana, ja nie :), ale dziś pojechałam i okazało się że całkiem fajna mają zabawki dla maluchów,nie wiem to chyba jakaś ich seria własna ale grzechotki pluszowe i takie zawieszki do wózka bardzo ładne i dobre ceny.

Co do brzucha dalej - też się nie martwie aż tak strasznie bo mała dokazuje, czasem ją czuje w tym samym czasie w lewej pachwinie i pod prawym żebrem więc musi być rozmiarów słusznych. Niemniej - wiadomo ...... :)
 
Ostatnia edycja:
Ja po USG 3d, udało się zobaczyć twarzyczkę mimo, że najpierw Jerzy miał na niej rączki. Niestety jest dysproporcja między wielkością głowy i brzuszka i będziemy pod obserwacją, więc wizyta za tydzień i za dwa. Oby tylko dobrze przez ten czas przybrał na wadze.
 
Zuzia gratuluje :)

Mój Pietruszka rośnie jak na drożdżach :) wczoraj ważył 410 gram.

Bziumelka skądś to znam, mój ukochany 4 treningi w tygodniu i w weekend mecz. Od rana sama, po południu sama. Jak tylko nie ma treningu wielka radość w domu :).

Esiek i Ewelina śliczne brzuszki :).
 
Madzia mi pobierając wymaz na paciorkowca nie grzebali w drugiej dziurce, choć przed badaniem mialam pewne obawy czytajac jak nazywa sie to badanie :)

Peti: u Nas wszystko ok, Mala rosnie jak na drożdżach,wazy juz 4800g :) zaczela juz byc kontaktowa: uśmiecha sie, rozgląda i nawet wyciaga raczki do palakow z zabawkami :) uwielbia tez sie kąpać :) a co tam u Ciebie i Lucy?
 
reklama
dziewczyny mam pytanie bo kompletuje powoli wyprawke dla mojego szkraba ale jestem totalnie glupia nie wiem co kupic ile

czego i co jest przydatne w tych pierwszych miesiacach bo nie chce pokupic czegos czego nie wykorzystam moze podpowiecie

co wam sie przydalo co bylo najbardziej praktyczne???
 
Do góry