reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

infinity no wlasnie mnie tez tak schodzi a juz tylko 3 miechy a chcialabym miec w listopadzie juz wszystko gotowe:)co by pozniej nie latac jako hipcia po sklepach hehe:)
 
reklama
Ona dokładnie, ja tez planuję listopad spędzić w spokoju, tylko na relaksie i pracach w domu ;-). Zresztą nigdy nie wiadomo czy maluchy nie będą chciały przyjść wcześniej więc wolałabym nie zostawiać nic na ostatnią chwilę :tak:
 
Lekarz powiedział, że na razie tylko obserwacja, przepływy mam dobre. Lekarz powiedział też, że może trafiliśmy na etap gdzie urósł na długość a za tydzień przybierze na wadzę.
 
Foote - no brzmi sensownie to co lekarz mowi wiec pewnie tak jest. Podobno w takich przypadkach bardzo zalecane jest duzo lezec na lewym boku wiec moze tak wspomagaj.
 
Infinity, a mówiłam sobie że nie kupię nic dopóki na połówkowym dr nie potwierdzi płci ale jak widać miękka jestem ;)
A ta mała szafeczka już pełna ;)
Koleżanka ma dla mnie trzy duże torby ubranek po córce więc po za jakimiś spiochami do szpitala nic nie będę musiała już kupować ;)
Łóżeczko stoi i czeka aż odbierzemy wraz z kilkoma innymi gadżetami. Także sporo już mam ;) kołyskę dostanę od kuzynki tylko też musimy po nią jechać. Zostanie kupić tylko pieluszki i gadżety do pielęgnacji ;) i najgorsza rzecz wózek i fotelik .... ja chyba tej decyzji w życiu nie podejmie heh... ;)
 
Esiek wszystko możliwe …. mamy jeszcze jednego mrozaczka więc kto wie ;p po tym cc jak wjechałam na połóg mówiłam, że to ostatnie maleństwo ale po powrocie do domu tak brakuje brzucha, że szok :p mężowi już zapowiedziałam, że naszego pingwinka nie oddam nikomu, jak mamy mieć trójkę dzieci to będzie trójka, jak nie to poprzestaniemy na dwójce bo mimo,że chciałoby się więcej to ja „za dobrze” się stymuluję i z każdej próby coś nam zostaje, a ja taka jestem, że sumienie mi nie pozwoli oddać części nas

Esiek gbs powinno i przy cc i przy sn być wykonane. I nikt tam nic do drugiej dziurki nie wkłada;p przynajmniej mi nie wkładali tylko to jest takie dotknięcie w okolicy odbytu;) nikt tam do środka nic nie pcha.

Dziewczyny co do wyprawki to powiem wam z własnego oświadczenia na temat ubranek.
My jedno i drugie dziecko kąpiemy od samego porodu codziennie i tak jak syn nie je już w nocy, nie zmieniam mu pieluchy to piżamę zmienia się rzadziej natomiast u Ady codziennie jest nowe, czyste ubranko i pralka „chodzi” codziennie. Taki maluch to uleje, to podczas karmienia poleci, to zasika trochę i takie ubranko automatycznie ląduje w koszu do prania. Lepiej mieć tak z 7 szt na cały tydzień bo czasami zużyją się dwa dziennie.
 
Dziewczyny a co myślicie o tych wiadrach antykolkowych, ogladałam na youtob czy jak to tam się pisze i dzieciaczki czuły się w nich rewelacyjnie.
 
reklama
Do góry