reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Madzia76 tak chodzę na basen planuje chodzić do końca września ale jak będzie to się okaże. Narazie dobrze się czuję więc jest ok. Jeśli chodzi o koszule to watpiet żebyś gdzieś znalazła jeszcze bo to było ponad mc temu ale byłam ostatnio w sklepie italian albo italy fashion i mają piękne koszule do karmienia akurat były obniżki i koszula ok 50 zl więc też bez jakiejs tragedii. Są też na allegro to możesz spr ;)
Esiek ja mam w obwodzie 112 cm większość dodatkowych kg poszło mi w brzuch i uwierz mi to wcale nie jedt takie super. W nocy to już nie wiem jak się mam obracać nie wspomne o wstawaniu na siku ;) i całej reszcie rzeczy które wykonuje jak słoń w składzie porcelany ;)
A jeśli chodzi o badania to tak wykonuje się je z odbytu :/ ja będę je mieć najprawdopodobniej na najbliższej wizycie 10.09
 
Zuzia gratulacje mamusiu :-):-):-)

Esiek widzę że Ty masz z tym brzuchem tak samo jak ja, tylko u mnie jeszcze dochodzi czasem myślenie miedzy wizytami czy mała na pewno znowu nie zwolniła z wzrostem. Rozumiem Cię i ja tez staram się z tym walczyć ale czasami mimo rozsądku człowieka dopadają takie myśli ... U mnie jak nie założę nic obcisłego nadal da się ukryć brzuch - nie wiem czy nawet mam taki jak Ewelina - wydaje mi się że mniejszy :sorry: ale postaram się później wkleić fotkę jak będzie mój m bo może z perespektywy 'od boku' wygląda to inaczej ;-)

Co do kocyka - z 2 dni temu bardzo się zastanawiałam nad tym modelem (dokładnie komplet- ochraniacz + kocyk) tylko nie mogłam wybrać pomiędzy tym a jeszcze jednym i w końcu nie kupiłam ;-) ale zauważyłam że często zwracamy uwagę na podobne rzeczy :tak:

Co do kalendarza - może jakaś młodsza ciężarówka będzie chciała? bo ja czuję że za kilka tygodni nie będę już tak często wpadać i pewnie trudno byłoby mi być na bieżąco a chyba nie ma sensu co chwilę zmieniać.

Madzia76 ja też mam ta koszulę z Biedronki za 15zł - tylko możesz mieć problem z dostaniem bo to była krótka seria kolekcji ciążowej które wyszła na początku lata (były tuniki, spodnie dresowe, koszule, sukienki). W sierpniu tą kolekcję przecenili i udało mi się już tylko koszulę kupić bo reszta była przynajmniej u mnie wyprzedana. Sama koszula piękna nie jest ale faktycznie bawełna i na pewno wygodna, no i nie ma tych infantylnych nadruków - ja przynajmniej jestem na nie uczulona ;-)
 
Ostatnia edycja:
Infinity - :) no z brzuchem to jest dylemat, ja nie miałam małej mierzonej od 13 lipca wtedy było OK. No ale jednak trochę czasu mineło stąd te nerwy a ludzie nie pomagadają durnymi tekstami. No nic, wytrzymam ten tydzień.

Ja tez na wiele rzeczy nie mogę sie zdecydować, czasem to szału dostaję. Na ten komplet też się decydowałam z dwa tygodnie. Nie ukrywam, że bardziej mi się podobał taki mniej wzorzysty no ale stwierdziłam, że Gośce dobrze zrobią zwierzątka a nie coś jednokolorowego :) A wzór taki bo staram się kupować w miarę unisex (poza ubrankami) bo liczę jeszcze na syneczka w przyszłości!

TO W TAKIM RAZIE DZIEWCZYNY - KTÓRA MA OCHOTĘ PROWADZIĆ KALENDARZ ???
 
majka ja też chodzę i na razie zamierzam chodzić tyle ile będę mogła doktor powiedział ze mogę chyba że poczuję dyskomfort, ale mała czuje się tam dobrze i w związku z tym nie wykluczam porodu w wodzie. Co do tego badania to ja w takim razie będę je miała 16.09 - trudno jak mus to mus ale przynajmniej wiem co mnie czeka :szok:.
go
Esiek a kiedy masz wizytę u Węgrzynowskiego tam komputer na wykresie wszytsko ci pokarze.
 
Ostatnia edycja:
Esiek Magda prowadzi już jeden kalendarz na innym wątku i dobrze jej to idzie wiec moze ona?? A jak nie bedzie chetnych to ja mogę wziąć ale poczekajmy na decyzje Magdy.
A co do nastepnego wątku to niech któraś mamuśka założy, bo my jeszcze nie mamuśkami ale jak coś to jak się rozpakujesz to możesz zacząć, napewno dużo sie tam przeniesie.

Do mnie dzisiaj kurier przywiózł łóżeczko :-) Jeszcze go nie rozpakowałam, czekam na męża ale on dopiero będzie po 20tej i nie wiem czy wytrzymam nie zajrzec... Dzisiaj bedziemy go składać, jest też materacyk ale nie bede go z folii rozpakowywać ale łóżeczko musi juz stać bo moja ekipa kotów musi się nauczyć że spać w nim nie moża i te nastepne miesiace będą szkoleniem...
A mój mąż to po pracy (dwa razy w tygodniu) jeździ na treningi piłki nożnej i jak akurat mam wolne w pracy to siedze cały dzień w domu sama :( Ehhh ale niech gra bo jak sie dziecko urodzi to raczej bedzie musiał to zawiesić, albo całkowicie albo częstotliwośc duzo mniejsz...
 
Bziumelka - ustal zatem Magdą, nie wiem czy dwa nie będą jej się mylić :)

W takim razie ja dziś wrzuciłam ostatni raz i rządźcie dziewczyny :):):)

A ja też mam łóżeczko złożone ale materac, matę i wszystko inne nierozpakowane z folii bo szkoda mi :) A z łóżeczka ścieram kurz jak na razie :)

Madzia u Węgrzynowskiego 12.09 - następny piątek. Połówkowe wspominam tragicznie więc już się denerwuję, na szczęscie jestem pierwsza więc może jakoś pójdzie.
 
Esiek na razie nie jest źle bo mąż miesiąc wolnego ma ;) 2 tyg na mnie dostał z kliniki zwolnienia i od razu 2 tygodnie ojcowskiego wziął.
Później nie wyobrażam sobie jak ja z dwójką wyjdę z domu. Mój mały jest jeszcze taki, że na dłuższym spacerze nie wytrzyma żeby sam iść całą drogę więc usiadłam i zamówiłam właśnie na stronie smyka dostawkę do wózka bo nawet nie mogłabym wyjść z domu, a na szybkie zakupy mam Adzie chustę, syna za rękę i jakoś damy radę
Powiem wam że z jednym dzieckiem to nie ma co robić hahaha :-p. Z dwójką jak trzeba było wyjść nam w niedziele to zbieraliśmy się… hmm chyba 3h bo jak u Ady nie kupa to jedzenie i tak w kółko :-p:rofl2: No ale nie mam teraz takiego babybluesa chociaż jak za pierwszym razem bo wtedy to siedziałam i płakałam z byle powodu :]
 
reklama
Esiek miałaś sporą przerwę w badaniu małej więc pewnie to wzmaga niepewność ale już niedługo i na pewno wszytko ok, tylko te nasze hormony szaleją i sobie same wymyślamy ;-)
A z tym wyborem to dokładnie taki sam dylemat mam - czy nie za bardzo wzorzysty :-D choć z drugiej strony na razie pokój cały jasny - kremowo beżowy i meble też białe więc przydało by się trochę koloru :-) Tylko boję się że jak kupić pierwszą 'kolorową' rzecz to później wszytko pod nią muszę podpasować a chyba nie do końca wierzę w swój talent dekoratorski :-p


A właśnie - jakiś czas temu była rozmowa nt. kosmetyków Vaseline - do niedawna były niedostępne w Polsce a teraz pojawiły się w Rossmanie :-) nie wiem tylko czy cały asortyment.
 
Do góry