reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

haha no jakoś tak specjalnie nie mam wyznaczonej daty porodu 25.09 mamy z mężem 15 rocznicę ślub ale to moze być jeszcze za wcześnie, w każdym bądź razie po 38 tc mogę już lecieć na porodówkę. A życzenie moje to to żeby było szybko i sn a Marcelinka zdrowa jak rybka. Majka chodzisz jeszcze na basen?

A kiedy te koszule były bo jakoś mi umknęło, moze pojadę do takiej gdzie jest cały asortyment i jeszcze bedą bo ja mam taką koszulę jedna z biedronki ale ciażową natomiast do karmienia to raczej sie nie nadaje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Diewczyny ja też jak patrze na kalendarz to widzę jak to szybko leci teraz jestem niby 18ta ale jak dołączyłam to byłam jakaś 25 kub więcej ale patrząc na to że w styczniu nas jest dużo i w nieodległych terminach to ta pozycja może być bardzo zachwiana i lider może się zmieniać szybko. No i jeszcze prze mną też kilka dużych serii więc szybko będzie ta pozycja spadać. No a madzi i piotr, jogo i niepokorna lada moment się rozpakują to bede juz 15ta...

A powiedzcie mi czy po tym forum jest jakies nastepne?? Tzn. mamusie po in vitro czy coś podobnego?? Bo po "Kto po in vitro" trafiłam tutaj a jak urodzę to sobie nie wyobrażam życia bez forum...
 

ZUZIA
- ogromne gratulacje, uściski dla Juniora !!! Dzielna kobita z Ciebie !!!

Co do wczorajszej rozmowy o brzuchach, to lenka - po prostu na prawde każdy mi to mówi, może poza mamą i mężem bo wiedzą, że zaraz awantura by była. Widzisz u mnie teraz jest 95 cm więc różnica jest spora ale chyba nie dramatyczna :) Wiem, na prawdę wiem że to nie ma NIC do rzeczy ale ja już taki charakter paskudny - jak jest wszystko ok to trzeba sobie coś wymyśleć, jakiś problem. Tu nie chodzi tylko o ciążę, ogólnie jestem taka ;/
Badanie mam 12.09 więc jeszcze tydzień czekania. Co prawdwa jutro idę do gina w LuxMed po skierowania ale już nie bede robić USG bo to bez sensu.

Kalendarz - papa ZUZIA :) I jaki paradok - u nas nadal sierpniówka nierozpakowana :)
Faktycznie po kalendarzu widać jak czas szybko leci.

Dziewczyny ważna sprawa - chciałabym już oddać komuś prowadzenie kalendarza :) Ja już się na uzupełniałam a coraz częściej mam dni kiedy nie ma mnie na forum a nie chciałabym zaniedbywać. Pomyślałam o Infinity ... może TY byś miała ochotę? A jeżeli nie to - która zabiera?

SIERPIEŃ
1. MADZIA I PIOTR (18 sierpień) córka Hanna


____________

WRZESIEŃ
2. NIEPOKORNA (1 wrzesień) syn Oliwier
3. JOGO (2 lub 6 wrzesień) córka Nadia

____________

PAŹDZIERNIK
4. MAJKA201 (12 październik) syn
5. MADZIA76
(18 październik) córka Marcelina
6. LENKABAR (30 październik) syn Filip
____________

LISTOPAD
7. Bzibziok (7 listopad) syn Michał
8. FOOTE
(5 listopad) syn Jerzy
9. LOLITKA200 (13 listopad)
10. ESIEK (19 listopad) córka Małgosia
11. EMA51 (27 listopad) syn Jan

____________

GRUDZIEŃ
12. zula_5 (6 grudzień), bliźniaki
13. _Infinity_ (12 grudzień), córka Lenka
14. Ona232
(12 grudzień), syn Antoś

____________


2015

STYCZEŃ
15. Hope84 (1 styczeń) córka Nina
16. szczerbatka (13 styczeń) syn Piotruś
17. Magda_7891 (19 styczeń) córka
18. Bziumelka (20 styczeń) córka Sonia
19. Oktavi (22 styczeń), córka Jagienka
20. Emilia M (29 styczeń)
____________


LUTY
21. ewelina.br (4 luty) syn
22. Genna (19 luty), niespodzianka :)

23. montana8 (22luty)
 
Esiek ja mam 106 cm w pasie ale ja grubas jestem chociaż ostatnio waga mi w górę nie idzie.

Dziewczyny a ja mam pytanie do dziewczyn które już urodziły albo już miały, jak wygląda badanie na paciorkowca bo ja się o tym nasłuchałam że nie przyjemne a chciałabym być przygotowana.

Idę myć schody bo mój remnot się skończył hurrrrrrrrrrra i muszę się pochwalić ze mam bardzo ładne schody jedna z ładniejszych rzeczy którą mam w domu, a czekałam na nie 3 lata.

Esiek jak z tymi literkami?

Co do kalendarza to ja go nie wezmę bo mam już za mało czasu ale mamy tu połóweczki penie któraś się zgłosi?
 
A Madzia - przepraszam zapomniałam - na literki też czekałam długo, chyba pisałam Ci. Dzwoniłam parę razy i za każdym razem odbierali telefon i Pani uprzejmie wyjaśniała więc po prostu zadzwoń :)

Ja czekam dziś na kolejną paczkę pierdół, domówiłam prześcieradeł bo tamte na prawdę fajne się okazały, idzie też ten podgrzewacz więc sobie coś dziś podgrzeje na próbę, nie wiem może musztardę :)
Kupiłam też podkłady i gatki poporodowe tak w razie w i jeszcze jakieś duperele.

Madzia a badanie na paciorkowca to nie jest z wymazu?\

Tak kalendarz niech weźmie ktoś "młodszy" ciążowo :)

Bziumelka - ja też sobie nie wyobrażam bez forum, więc jeżeli takowego nie ma to sobie założymy wątek !!!!
 
Ostatnia edycja:
Gratulacje synka!!!!!
Bziumelka mi p. Dr powiedziała w 18 tyg, że teraz waga będzie szybko szła w górę, nawet 2,5 kg miesięcznie i żeby nie bać się tego. U mnie na razie podobnie do Ciebie ok 4 kg.
 
Esiek no właśnie zadzwoniłam do pani dostała mojego emaila czekać trzeba ok 2 tyg. ale to rozumiem bo ona to dopiero robi. Ale juz zamówiłam i będę miała :-). Ja też czekam dzis na paczke bo kurier juz dzwonił z moim kocykiem minky, bardzo mi się one podobają w hurtowni jak byłam to babka miała taki dwustronny ale piekny był.
Co do paciorkowca to słyszałam że z wymazu ale tez i z odbytu i dlatego się pytam bo jesli tak jest to nie chciałabym zostać zaskoczona wiadomo człowiek do każdej wizyty się przygotowuje ale chciałabym wiedzieć jesli ktoś chce mi grzebać w więcj niż jednej dziurce:-D.
 
Ło matko - heheh, kurde co za drastyczne metody. Oby nie :)

Ja też uległam urokowi minky bo jest to super milusie i właśnie zamiast pościeli kupiłam Goście kocyk minky i ochraniacz, dokładnie taki z jednej strony brąz z drugiej taki wzór. A do kolyski mam taki sam komplet kocyk + podusia ale minky jest kremowe.
minky.jpg
 

Załączniki

  • minky.jpg
    minky.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Esiek sliczna pościelka ;) to prawda te materiały minky są świetne ! takie milusie <3 ja również się skusiłam na nie ale zamówiłam same materiały i uszyłam Adzie :-)

Zuzia dzielna z ciebie dziewczyna ! dwa dni wymęczone ale finał przepiękny, nie? gratuluję !!!! :*
 
Do góry