reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Minni dzięki za informację ale u nas w klinice podobno tak kolorowo nie jest, ciekawe od czego to zależy z tymi wymazami, no trudno trzeba to przejść i już.

Foote na pewno wszystko wróci do normy, a powiedzieli jaka może być przyczyna takich dysproporcji?
 
Ostatnia edycja:
Esiek nie pytałam ale to badanie robią w 36 tc więc może wyjść tak że zacznie ci się poród normalnie, myślę że robia każdemu ale ne jestem pewna.
 
Ona ja Ci powiem że każda znajoma i osoba z rodziny które ma dzieci mówiła mi praktycznie co innego - tzn. każda miała swoje preferencje co do rodzaju ubranej dla niemowlaków, każda co innego mi mówiła na temat tego co się przyda lub nie. Także można oczywiście się rozeznać ale to chyba i tak jest loteria i czy wybrałyśmy dobrze okaże się 'w praniu' :tak:


No to i ja się pochwalę moim kanciastym brzuszkiem - jakiś taki nieforemny mi się wydaje w porównaniu do Waszych :-D ale przynajmniej nie wygląda na taki malutki z tej perspektywy ;-)
Obraz 011.jpg
 

Załączniki

  • Obraz 011.jpg
    Obraz 011.jpg
    11,4 KB · Wyświetleń: 52
infinity a powiedz mi co ty szukujesz dla swojej malej bo w tym samym czasie mamy termin:)


nie wiem nie mam tego duzo jakies 6 pol spochow w rozm 62

4 pajace w 62 10 kaftanikow w 62 2 dresy 62 15 body 62 i 10 body 56 skarpeteczki ze 6 par i to wszystko nie wiem ile

wy tego macie i ile tego bedzie potrzeba bo malucha czesto trzeba przebierac:(
 
Infinity, duży brzucholek ;) ładny.

Mój mąż skomentował że jak z każdego wyjazdu będę wracać z czymś dla dziecka to będzie trzeba dobudowac garderobę dla bobasa ;) Dzisiaj kupiłam dosłownie 4 rzeczy ale za to różowe :) bo jak ominąć taki słodki sweterek który woła kup mnie hihihi ;)
 
Ona i tak planowałam zrobić spis wszystkiego co mam także postaram się jutro to ogarnąć i mogę Ci wrzucić listę :tak:
Trochę mi jeszcze brakuje więc postaram się też napisać co jeszcze chcę kupić ;-) - ta lista też jest spora a w sumie tylko 3 miesiące nam zostały :shocked2::-) - szkoda że czasu i budżetu nie da się rozciągnąć :-D

Magda ja też miałam ten etap gdzie prawie z każdej wyprawy do sklepu z czymś wracałam dla małej ;-) ale na szczęście ostatnio mi trochę przeszło, chyba z 3 tygodnie już nic nie kupiłam :-D coś czuję jednak że niedługo to powróci bo dopadł mnie już tykający zegar a lista 'do kupienia' jest nadal dłuuuga ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry