reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Woow Ewelina ale masz brzucholka.
Esiek, twój też śliczny tylko zdziebko większy lub to przez kształt bo twój taki bardziej szpiczasty chyba ;)

Zuzia, wielkie gratulacje! Dzielna mamusia z ciebie a że płakałaś po to się nie dziwię bo to chyba najcudowniejsza chwila :) Dużo zdrówka dla ciebie i maleństwa.
 
reklama
Zuzia ogromne gratulacje!!!!!! Cudownie, że masz Juniorka już obok siebie :)))) odpoczywaj Mamuśka, namęczyłaś się

Esiek nie miałam nic złego na myśli! Nie, że "za mały" tylko malutki, zgrabny :) w najszerszym miejscu brzuszka mam 104 cm, ale nie sądzę, żeby porównywanie miało sens, Gośka rośnie jak należy i tylko to się liczy. Ja przy wadze naszego synka też powinnam mieć wywalony wielki bęben, a nie mam
 
Zuzia gratulacje z całego serducha :-D

Niepokorna moja mama przylatuje na 3 tyg ale tez chciałam żeby mi więcej przy dziecku pomogła niż przed porodem. Teraz mam męża w domu na urlopie :)

peti tu kochana musisz chyba nam pomoc w uzbrojeniu się w cierpliwość :))
 
Zuzia-gratuluje Mamusiu, zdrowka dla Ciebie i Juniorka :)

Dziewczyny moja Wiki wazy juz 4800g :) jest karmiona tylko piersią, a przybiera średnio 40g na dobę :)
 
Zuzia wielkie gratulacje dobrze że masz to już za sobą. A teraz przed Wami same piękne chwile ;)
Jak wrzesniowe dziewczyny się rozpakuja co pewbie nastąpi lada chwila to zostane liderka :szok: pamiętam jak doloaczylam do kalendarza to byłam chyba dwudziesta a tu zaraz będę pierwsza normalnie nie wieże. Mam nadzieję że mój synek nie każe czekać mi zbyt długo na siebie ;)
 
majka ja ostatnio pomyślałam dokładnie o tym samym po wrześnióweczkach ty będziesz liderką a ja zaraz za Tobą. W każdym bądź razie ja jestem już przygotowana brakuje mi tylko tych nieszczęsnych koszul do karmienia i mogę się pakować.
 
reklama
Madzia76 ja już jestem spakowana. Ja koszule do karmienia kupiłam w biedronce na wyprzedaży za 15 zl całkiem dobra jakość bawelniane tak więc naprawdę się opłacało. Jeśli chodzi o życzenia porodowe to ja poprosze o 27.09 :) albo 8.10
 
Do góry