reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Apropo monitorow z 1 czy 2 plytkami. Sprawa prosta. Po narodzeniu dziecka i tak trzeba uzywac jednej a druga lezy bezuzytecznie: zapoznajcie sie z instrukcja obslugi. Dwoch plytek mozna zaczac uzywac gdy dziecko zaczyna sie juz ruszac: wtedy 2 plytki bardziej maja sens bo jest zwiekszona czujnosc monitora przy zmianie miejsca polozenia malucha.

Wiec wsio zalezy jak dlugo chcecie tego monitora uzywac. Jesli tylko na poczatku to z 1 plytka w zupelnosci wystarcza. Jesli dæuzej mozna sie skusic na 2
 
reklama
Z tą ciężkością fotelików i ich korelacją z bezpieczeństwem to nie zawsze, nasz Concord jak patrzyliśmy na testy wypada rewelka a waży 2,9kg, jest naprawdę leciutki

Ewelina, Esiek super brzuszki :) Esiek ja podobno mam mały, ale Ty to masz maleńki! Ja się pochwalę brzucholkiem za ok tydzień, jak dostaniemy fotki z sesji i jest tam parę takich tylko brzuszkowych :) a ja wyobraźcie sobie taka mądra jestem, że wczoraj na sesji na 15 min założyłam mega wysokie szpile, bo mi się marzyło zdjęcie sexi-mama... no to teraz jestem "sexi umierajaca z bólu kręgosłupa mama", szwendająca się po neurologach.

U nas w Szczecinie w ogóle a propos masaży jest człowiek na którego mówią matka boska Pawłowska (P. Zbyszek Pawłowski), który taką technika naciska i masuje odpowiednie miejsca, że potrafi zniwelować każdy ból, odbarczyć każdy mięsień. Zajmuje się głównie sportowcami. Dzwoniłam wczoraj- czas oczekiwania 4-5 miesięcy :angry:
 
Ostatnia edycja:
Lolitka dzięki i to jest dla mnie informacja, ale jak dzieci są już na tyle ruchliwe że potrzebna jest druga płytka to śmierć łóżeczkowa występuje bardzo rzadko, ja po jakimś czasie zamierzam używać po prostu niani wiec wydaje mi się ze moze być ta niania z jedna płytką.
 
Jezu!!! Ja zwariuje. Lenka wez zmierz i mi powiedz jaki masz obwod brzucha w najszerszej lini? Ty mialas podobna budowe i wage przede mna to powinno byc porownywalne.
 
Lenka p. Pawłowski z tego co mi wiadomo na nfz nie przyjmuje.

Esiek nie fisiuj wszystko jest na pewno dobrze nie wkładaj sobie nic do głowy, kazdy ma inny brzuszek i inną budowę i każda ciąża jest inna, kiedy masz wizytę albo usg?
 
DZiewczyny - nasz kochany junior przyszedl na swiat o godzinie 17 wazy 3790 mierzy i mierzy 55 cm. Nie obylo sie bez komplikacji mimo epiduralu skurcze byly rozwarcie bylo ale junior sie ociagal i w koncu stwierdzili ze trzeba mu pomoc kleszczami, dotego bardzo wymiotowalam przed samym rozwiazaniem no ale juz po wszystkim - nie potrafie opisac jakie to niesamowite uczucid gdy poloza ci dzieciatko na piersi wylam jak bobr - niedlugo kazda z was tego doswiadczy. Teraz ide poodpoczywac bo to byly dlugie dwa dni. Dzieki za kciukasy
 
reklama
Do góry