reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ewelina.br - to nie prawda z tym co ci powiedzieli. Mielli obowiazek zrobuc ci usg w ciazy na tym etapie. Nie mozna wierzyc w takie bzdury. Po prostu od 3 doby za leczenie zwraca NFZ ale za co tu zwracac.
 
Ewelina jestem w szoku, że takie bzdury wciskają w niektórych szpitalach, bezczelnie się wykpili!

Esiek to tylko tak strasznie brzmi :-D jak dodasz miód i owoc który lubisz smakuje zupełnie ok
 
ewelina to faktycznie potraktowali cię okropnie nie mają takiego prawa a tym bardziej w ciąży.

Lenka to kolos z tego Twojego Filipa, ja mam wizytę we wtorek ciekawe tylko czy doktor zrobi mi usg, wiadomo jak to z nim jest. Ciekawe ile waży moja kropka bo kopie tak jak by miała już z 4 kg haha. Czasem daje mi tak popalić że boli mnie wszytsko w środku.
Co do zaparć to ja miałam przez pewnien czas po tabletkach z żelaza wtedy zalewałam śliwki gorącą wodą wieczorem i jadłam i piłam tą wodę rano do tego siemie lniane jogurt naturalny i musli i przeszło. Teraz biorę tardyferon i po nim zaparć nie mam.
 
Madzia ja też tardyferon biorę, chyba taśmowo pacjentkom swoim przepisuje to samo ;) z tym USG u niego to wiadomo... ale może Cię miło zaskoczy i jednak zrobi :)
 
Lenka ja najpierw jechałam na innych lekach jesli chodzi o morfologię ale dopiero tardyferon za trzymal spadek hemoglobiny i po tamtych miałam zaparcia a tu ich nie ma.
 
U mnie zaparcia też są, działa na nie tylko duża ilość pitej wody. A z innych dolegliwości to strasznie boli mnie kość łonowa szczególnie jak wstaje, albo za dużo chodzę, ale położna powiedziała, że to mały może główką operować w tamtych rejonach i to od tego.
 
reklama
Do góry