reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Sylwia1985 termin cc mam na 28.08 czyli jeszcze 10 dni ;) ale mała tak dała mi dzisiaj w nocy przez dwie godziny do wiwatu, że myślałam, że przebije sobie ten pęcherz płodowy i wszystko samo się zacznie :-pjuz taka artystka z niej, że w głowie się nie mieści :-pnie zdziwię się jak nie wytrzymam jeszcze tych 10 dni choć to tak już blisko :-)
 
reklama
Kochana wytrzymasz, wytrzymasz :-D. Ja też myślałam że zacznie się przed, a okazało się że młody nawet jeszcze nie miał zamiaru opuścić brzuszka.

A ostatnio stwierdziłam, że w ciąży jak i po ciąży plecy bolą tak samo... nawet chyba więcej po :-)
 
Peti super że trafiłaś na taki fajny personel pdrazu człowiek czuje się lepiej w tak ważnej cheilinjak przyjście na świat dziecka. Czekam z niecierpliwością na zdjęcie małej dużej Lucy ;)
A ja dzisiaj po wizycie. Mój synek waży już dwa kg ;) i jest prze słodki. Wszystko w jak najlepszym pozadku lepiej być nie może nawet moja hrkoglobina się podniosła. Na nastepnej wizycie 10.09 będziemy ustalać plan porodu :shocked2::shocked2: kurcze kiedy to zlecialo ???? Jestem już 6 w kalendarzu a 28.08 bede pewnie zaraz za podium bo madziaipiotr z eleni się rozpakuja ;)
 
Jejku Majka już 2kg, to kawał dziecka masz w brzuchu:) Gratuluję udanej wizyty!!
Mój szkrab dzisiaj ma chyba jakąś imprezę w brzuchu od rana mnie skopuje w każde możliwe miejsce w jego zasięgu. Nie wiem skąd takie maleństwo ma tyle siły i energii, jeszcze dzisiaj chyba nie poszedł spać.
 
Sylwia1985 o plecach lepiej nic nie mów. Jak przypomnę sobie jaki to ból to aż słabo się robi. Ból pleców w ciąży to pikuś w porównaniu z tym po :baffled: pamiętam jak siedziałam, karmiłam małego i płakałam z bólu, a mąż mi masował plecy.
 
lolitka200 właśnie tak przypuszczałam, że to od złej pozycji przy karmieniu ale ból był nie do zniesienia ! :szok:nie wiedziała, że mogą tak boleć plecy :baffled: poduchy nie zdążyłam kupić bo przestałam karmić. Teraz mam swoją poduchę tę do spania, może omotam się nią i jakoś pójdzie, będzie lżej?:confused: nie chcę kupować drugiej specjalnie do karmienia do czuję, że i tym razem z karmieniem będą nici (mam mało gruczołów mlecznych czego nie przeskoczę ... ehh :( )
 
Sylwia ale fajny bobas a jaki już duży :-D.

majka kurcze to duży dzidzius mieszka u ciebie w brzuszku, ja mam wizytę za tydzień ale nie sadze aby moja kropka ważyła aż tyle, nie wiem też czy moj doktor zrobi mi usg.

Esiek za jutrzejszą wizytę trzymam kciuki.
 
reklama
Sylwia, śliczna ta twoja kruszynka.

Ja jutro rano idę do lekarza. Mam jakieś dziwne bóle brzucha i wolę to skonsultować z dr mimo iż mój jest na urlopie. Boli mnie brzuch jak leżę z lewej strony tak jakbym skurcz miała albo coś by mi się tam "zawiązało/zaplątało". Mam też takie kłucie po obu stronach brzucha i dziwne uczucie ciężkiego i twardego brzucha. Mam nadzieję że tylko dramatyzuje a to macica się powiększa. Ze względu że odstawiam luteine dr kazał w razie niepokojących objawów przyjść. Stresuje się...
 
Do góry